Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 éves vagyok és szeretnék...

14 éves vagyok és szeretnék el kezdeni parkourozni, remek kondiban vagyok napi szinten járok kondi terembe és rendszeresen edzek is. Mivel kezdjem? Milyen trükköt tanuljak meg elsőnek?

Figyelt kérdés
Győri vagyok és ha valaki tanítan azt nagyon meg köszöném...előre is köszönöm a válaszokat

#kezdés #Parkour-t
2014. aug. 19. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
helyből távol ugrás minél messzebb bukfenc előre hátra kézen állás cigánykerék tigrisbukfenc
2014. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írj énis 14vagyok nemrég kezdtem szóval ha gondolod...
2014. aug. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne konditermezz! Én sem csináltam, mégis elég jól megy. Keress egy kb. derék magasságú szilárd kerítést, próbáld a lehető leggyorsabban átugrani. (A neten nagyon sok érdekes ugrás van ilyen akadály legyőzésére, pl King Kong, Lazy,stb.) Ezután jöhet egy magasabb fal, azon a Cat Leap. Vagány, könnyű. Konditeremben esetleg a Muscle Up. Segít, ha tudod. Ha többen vagytok, az jó!!! Segítitek egymást, bíztatjátok. Hajrá! Sok sikert!
2014. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!