Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy rendszeresen kondizni...

Egy rendszeresen kondizni járó embernek, vagy egy rendszeresen birkózni járó sportolónak van jobb alakja?

Figyelt kérdés
Ne a profi testépítőkre gondoljatok, és ne is az olimpikon birkózókra... Csak mert én magamon azt figyeltem meg, hogy amíg birkózni jártam 8 éven keresztül heti 4 alkalommal, addig izmosabbnak meg jobb fazonnak láttam magam, mint most, hogy csak konditerembe járok...

2014. jún. 7. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ember, legalább ne itt trollkodj már!
2014. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem trollkodni akartam... de bemegyek egy kondibaterembe, és csomó ember van, akinek nincs is jó alakja, míg egy birkózóedzésen kb mindenki jó fazon...
2014. jún. 7. 14:29
 3/6 tkodit ***** válasza:
100%
mert pl nem mindenki nyom heti 4 kemény edzést a teremben levők közül. Az emberek fele a teremben bohóckodik kábé, míg egy birkózóedzésen a beled is kihajtják. Ha rosszabb lett a formád azzal a sporttal, aminek az a célja, hogy jó legyen a formád, akkor valamit nem csinálsz jól.
2014. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

valóban.

a birkózó edzést edző vezeti,vetélytársaid vannak,versenyhelyzet van,produktumot kell felmutatni,ezért a munkakerülésre minimális az esély,ha hiányzol elszámoltatnak.

a konditeremben meg azt csinálsz amit akarsz,ha nincs kedved menni nem fognak felelősségre vonni.

ezért egy alul motivált embernek hatékonyabb a csoportos edzés,míg egy önállóbb és kellő tapasztalattal rendelkező ember motivált lesz ha egyedül edz akkor is.

2014. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a bírkózó edzésről valószínüleg kiperegnek a tehetségtelenek, balfa**ok és rossz genetikájúak, míg kondizni az is járhat akinek köze nincs az egészhez csak azért megy le mert kiirta fbra hogy hétfőn edzés
2014. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, a küzdőbirkózás alapvetően igen összetett munkavégzés, kardió-jelleggel és akár 1 R.M. körüli erőlködésekkel, az izmokra mért stimulációt illetően az élvonalban van (amelynek csúcsa a testépítő rendszerű súlyzós edzés egyértelműen).

Vannak jó fazonok, viszont nem mindenki az. Gyakran vigyázni kell a külső megítélését illettően, mert a semmilyen külsejű fazonok veszélyesebbek tudnak lenni :D

Nehézsúlyban meg a súlyfelesleg sem ritka.

2014. jún. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!