Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Windsurf vagy Kitesurf?

Windsurf vagy Kitesurf?

Figyelt kérdés

Melyikkel lehet ugyan akkora szélben gyorsabban menni?

Windsurfnél a "vitorla" nem vághat fejen?

Melyik veszélyesebb?

Melyikkel lehet kisebb területen menni és mekkorán minimun?

Mennyibe kerül egy kezdő felszerelés?

Melyik élvezetesebb?

Ha majd eszembe jut más kérdés még írok...



2014. aug. 21. 18:01
 1/1 anonim válasza:
100%
Én most álltam át kite-ra windsurf-ről. Nekem elég könnyen ment, de mindenképp keress vmi ismerőst aki kiteol vagy fizess be tanfolyamra. Egyik sem veszélytelen, de szerintem a kite kevésbé veszélyes, surfel nagyon csúnyákat estem meg esett rám a cucc. Kitenál inkább arra kell figyelni h ne a parton köss ki, ami ha elég távolságot tartasz akkor elég nehéz. Mind a kettőhöz kell hely. Kite-al kicsit körülményesebb a bejutás, főleg itthon a bejárókon, de megoldható akár egyedül is. A kezdő cucc, ami biztonságos és könnyű vele tanulni az kb 200.000ft-től kezdődik. Ebben benne van egy ernyő, deszka, trapéz, leash. Remélem segítettem :)
2015. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!