Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Aki űzi a kitehogy surf-öt és...

987456321 kérdése:

Aki űzi a kitehogy surf-öt és a windsurf-öt is az meg tudná nekem mondani, hogy melyik a könnyeb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 11:33
 1/1 Aryes válasza:
Én már régóta Windsurf-özök, a kite-ot most kezdtem. Jó oktatóval mindkettőt viszonylag hamar meg lehet tanulni. Nem tudnám eldönteni, melyik nehezebb. A windsurf talán kevésbé balesetveszélyes, mert nem emel fel és tesz ki a parti kövekre, mint a kite. A kite viszont sokkal kisebb helyen elfér, ha szállítani kell, és univerzálisabb, mert használhatod vízen, jégen, havon, és szárazföldön is, attól függ, mit vontatsz vele. Szerintem keress lehetőséget mindkettő kipróbálására, aztán döntsd el, melyik szimpi. Ja, és hogy még nehezebb legyen a döntés, van soft és tube kite is. Javaslom a hasonló témájú videók nézegetését.
2012. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!