Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen méretű gördeszkát...

Milyen méretű gördeszkát vegyek és hol?

Figyelt kérdés
Ha ez segít: 177cm kb.60kg és 42-43 lábam van. És ezeket az üzleteket nézegettem eddig: garagestore, pepperskate, store13-vélemény?

#gördeszkázás #gördeszka boltok
2014. aug. 25. 22:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és milyen márkát ajánlotok(Cliche,Darkstar,Santa Cruz,Almost,Flip,Blind,Tricks)
2014. aug. 25. 22:55
 2/3 Beniy ***** válasza:
Hali! :) Ekkora csónakokkal egy 8.0 alatti deszka marha kényelmetlen lesz. :D (Nagyjából én is ekkora vagyok, csak egy csöppet nehezebb... :D ) Garage-ból nem igazán érdemes deszkát venni, mert ott nem a legjobbak vannak. :) Viszont az Almost az egészen használható, és a Blind is működőképes tud lenni. Én igazából a pepperskateből leginkább valamelyik Flip deszkát ajánlanám, vagy esetleg a Santa Cruzt. A Santa Cruzzal viszont az a probléma, hogy egy picit kisebb rajta a függő a kelleténél, szóval abból lehet probléma. (8.0"-es a lap, és 7.75"-es deszkára való van rajta.) Szóval szerintem ha a Flip team odeyssey-t veszed, és attól függően, hogy mennyi pénzed van rá veszel hozzá még valami jó kis csapágyat, akkor van egy teljesen használható deszkád. :)
2014. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
8.0 a legideálisabb méret neked...én tudnám ajánlani a Darkstart vagy a Jartot! Nekem Jartom van és maximálisan elégedett vagyok vele!!! :)))
2014. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!