Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hol lehet nagyobb méretű...

Hol lehet nagyobb méretű gördeszkát vásárolni elfogadható áron? Otthoni TSMT tornához kellene. Az egyensúlyozót kb. mennyiből hozta ki az asztalos?

Figyelt kérdés

Egyensúlyozó:70x70-es fa lap két félkörrel és 4 db ütközővel az alján.

Csak hogy ne vágjanak át.

Gördeszkát megéri inkább csináltatni?

Egyébként kb 20 kiló a gyerkőc.

Köszi a segítséget!:)



2012. febr. 20. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Praktikerben vágassatok falapot és vegyetek 4 görgőt, szereljétek össze. Nekünk a tornáztató ezt ajánlotta, mert megvenni állítólag nagyon drága, mindenki csináltatja.
2012. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem is a csinaltatas a legolcsobb, vagy decatlonban hervisben lehet megnezni, ott szoktak lenni sportolasra egyebkent alkalmatlan olcso gordeszkak. elso korben azert kerdezd meg az ismerosoket, hatha valakinek ott porosodik a pinceben egy kamaszkori gordeszka
2012. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsánat, hogy nem a kérdésedre válaszolok. Mire jó ez a TSM torna? Mire alkalmazzák? Már halottam róla, de pontosan nem tudom mire jó. Mert nekem van egy 3 éves kisfiam, akinek autisztikus tünetei vannak,a kommunikáció hiánya, megkésett beszédfejlődés, járunk korai fejlesztésre, de nem említettek nekünk ilyen tornát. Vagy ehhez nincs köze?

Nagyon köszi ha válaszolsz nekem.

2012. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi azért járunk, mert a 18 hós fiam nem jár kapaszkodás nélkül. Az egyensúly érzékét javítjuk. Sajnos nagyon baloldalra dolgozik. Ez fejleszti a mozgását és a beszédképességét, és hatással lesz később a tanulmányára is.
2012. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Az ácsnál!
2012. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem sz@rakodtam csináltatással. Megvettem Itt. Ez azért jó, mert mind a négy kereke 360 fokban körbeforog. Pont a tsmt és ayres terápiák tornaeszköze. Most akciós is.

[link]

2012. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, a felső képet nézd.
2012. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a gördeszkás linket!:)


Aki kérdezte a TSMT tornát, annak küldöm.

[link]



Mi a BHRG-hez mentünk el, mert az volt közelebb.

3 éves kisfiamnak étkezési zavara van és a figyelmével is gond van.

Még csak most kezdjük, de egy ismerősömnél kb. 4 hónap után már komoly változást hozott a kisfiánál.

[link]


Itt csinálnak egy tesztet és ennek alapján állítják össze a gyakorlatokat .

Mi még nem tudunk csoportosra járni, de ha látják a változást és már be tud kapcsolódni a gyerkőc, akkor mehetünk.

1 hónap után van kontroll, addig otthon kell a gyakorlatokat pontos rendszer szerint ismételni.

Nagyon sokan dicsérik!

2012. febr. 21. 01:15
 9/13 anonim ***** válasza:

kérdező, megírnád mennyibe került a felmérés és mennyi itt a torna?

nekünk is kéne járnunk, külön emberhez küldött a korai, de havi 20.000.- 4 óráért elég húzós a gyesemnek :(

2012. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

Mi ide járunk, felméréssel összekötött óra 5000, aztán 2 hetente kell menni az 3500.

2012. febr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!