Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudtok jó parkour helyeket?

Tudtok jó parkour helyeket?

Figyelt kérdés
Egy haverommal már egy ideje parkourozunk de sajnos az a nagy problémánk hogy nincs hol, tudnátok Budapest környékén parkourozásra alkalmas helyeket? Olyan hely kéne ahol vannak kisebb nagyobb falak lépcsők stb. szóval aki tud ilyen helyeket az légyszíves írjon le egyet-kettőt, fontos lenne.A válaszokat előre is köszönöm.

2014. aug. 28. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet parkourozni, nem értem, hogy hogyan nem találtok.
2014. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez így nem teljesen igaz mi pomázon lakunk és ott például sehol nem lehet, Budapesten is már egy csomó helyen néztük de nem találtunk nagyon parkour-ra alkalmas helyeket.
2014. aug. 28. 19:31
 3/7 anonim válasza:
Budapesten a 12. kerületben nemrég épült meg Magyarország első parkour parkja. Oda menjetek.
2014. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem az összes street workout park is megfelelő lenne erre a célra. [link]
2014. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Antal15 válasza:
Margit szigeti romok
2014. nov. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Antal15 válasza:
Bécsi kapu + vár egész területe
2015. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Danikaaaaka válasza:

Szia itt lenne egy jo hely.

A címet sajnos nem tudom de ha beírod azt a Google maps ba hogy(ca immo Kft) ott mellette van egy épület aminek védelmezték az építését és nagyon faja hely.

2019. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!