Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nagyon kezdő gördeszkás...

Nagyon kezdő gördeszkás vagyok! :D Többi lent?

Figyelt kérdés
Hol tudnék gyakorolni, ahol kevesen látnak? :D Amúgy egy 10éves deszkám van ami 8ezer ft volt annó, nem tudom a márkáját. Csak suliba szeretnék járni vele, nem tudom mennyire ideális.

2014. szept. 6. 22:37
 1/4 anonim válasza:

1. Olyan az aszfalt a sulidig, hogy nincs tele kátyúval, meg mindenféle repedéssel? (elég nehéz terepnek számít deszkával)

2. Milyen fajta? (Normál/cruiser/longboard/...)

3. Gyakorolni a legjobb valami nem túl sima, de nem is göröngyös úton... Elhagyatott parkolóban pl,? :D

2014. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1, Hát simának nem nevezném, de azért nem is nagyon durva.

2. normál, de majd mini longboard-ot veszek talán. :D

2014. szept. 7. 10:23
 3/4 Beniy ***** válasza:
Meg merem kockáztatni, hogy egy 10 éves deszkával járkálni, ami ráadásul a teszkós féle rosszabb, mint a halál... :D A csapágyak már valószínűleg berozsdásodtak, a pogácsák, illetve esetleg a kerekek is megfagytak. :) Nem mintha már eleve nem lennének marha kemények... :D Szerintem a legelső lépés egy normális deszka beszerzése lenne, viszont ezt én mostmár inkább csak tavasszal ajánlanám. :/ Addig viszont tudsz gyűjteni egy jobbféle cuccra. ;) A "mini longboard" pedig a cruiser szeretne lenni. :) Olyan, hogy mini longboard nincs, hiszen az azért longboard, mert hosszú. :D Ha valami para van, nyugodtan írj. :)
2014. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Helló! Köszi a választ! Kezdő gördeszkás vagyok, nekem a tescos tökre megfelel, mivel (írtam) csak suliba járok vele. :D Amúgy a napokban megtanultam menni vele és tök használható :) Tehát nem trükközésre stb-re használom, csak simán menni vele pár métert :)
2014. szept. 8. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!