Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mo-n miért nincs kidobós...

Mo-n miért nincs kidobós sport? Más országokban ez hatalmas dolog, országos rendezvények stb. én nagyo

Figyelt kérdés
más országokban ez hatalmas dolog, országos rendezvények stb..én nagyon imádtam ezt a suliba..középsuliban én voltam benne a legjobb az osztályban..lehet ezért szerettem meg?:D nah mind1 a lényeg h miért nincs?:S én akarok:(
2010. jan. 18. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a kidobós c.filmet mindenképpen nézd meg.Érdemes!:)
2010. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én nem szerettem, mert mindig engem céloztak meg először, de mi akadályoz benne, hogy te elindítsd? Először amatőr szinten (minden úgy indul), haverokkal. Aztán ha valaki lát benne fantáziát, akkor lehet tovább folytatni.
2010. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi is mindig ezt játszottuk alsós korunkban, utáltam rettenetesen, azóta is automatikusan kitérek, ha bármilyen labda repül felém, akkor is, ha elkapnom kellene.
2010. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kidobós c filmet láttam már és imádom:D hát azért az sajna nem így mükszik h nah akkor uccu neki csináljunk egy sportot:S..sajnos
2010. jan. 19. 00:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert hülyék :)


Játszunk? Engem tuti, hogy nem dobsz ki.

2010. jan. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
lehetséges:) dobásban annyira nem vagyok jó inkább az elhajlásban:) eléggé hajlékony voltam akkoriban (mostanság nem tom:D) és ezt kombinálva az én "mindent megtudok csinálni" hülye felfogásommal elég fjúcsörös mozdulatok lettek:D
2010. jan. 19. 09:30
 7/11 anonim válasza:

Miért ne működhetne így? Mindent így kezdtek. Próbáld ki. Hívj össze olyan haverokat, akik szeretnek ilyent játszani, aztán szervezzetek egy barátságos mérkőzést, ha van már alapszabály, azt vigyétek tovább, készítsetek hozzá weboldalt, hirdessetek barátságos bajnokságot...

Ne viccelj már, minden sport így jött létre. Valaki elkezdte, és akiknek szintén tetszett, csatlakoztak.

2010. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Imádtam, ha lenne ott ahol lakom tuti mennék.
2010. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én nézőnek szívesen mennék, játékosnak biztos nem lennék jó (ahogy kézilabdában se - egyszer csúnyán kificamította az egyik ujjamat egy felém repülő labda).
2010. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor akit érdekel a dolog itt az vegyen fel mesire : wanzer_ROCK@hotmail.com (nem nevet 12éves voltam mikor csináltam :D.)
2010. jan. 19. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!