Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Longboard! Mi a véleményetek...

Longboard! Mi a véleményetek erről a deszkáról?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, ezt a deszkát néztem ki magamnak, mi a véleményetek róla, városba és downhillezéshez akarom használni. : )

2014. szept. 13. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Képet vagy leírást akartál küldeni, vagy csak így találomra mondjuk meg?
2014. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hopp az lemaradt :D [link]
2014. szept. 13. 16:27
 3/3 Beniy ***** válasza:
Különösebben egyikre se jó. :) Egyébként ez a DH/város kombó elég ellentmondásos. :D Városba egy rövidebb tengelytávval rendelkező deszka kell, hogy be tudd venni a kanyarokat, ki tudd kerülni az embereket stb., DH-ra pedig egy nagy nehéz tank tulajdonképpen. :) Nem lehet, hogy freeridera gondoltál? :D Ilyen Freeride/city slasher longiból viszont elég sok van. :) 50 alatt pedig nem is igazán érdemes próbálkozni új longival. ;) Várj tavaszig, tanulj a sportról, gyűjts, és aztán vegyél egy picit komolyabb komplettet. ;) A Mindlessek egyébként úgy alapvetően nem valami jók. :D Egyébként keresd fel facebookon a Hilldancers Hungarian Longboarding nevű csoportot. :) Van egy shop mappájuk, ahova a használt cuccokat töltik fel, illetve nyugodtan lehet tőlük is kérdezni. ;) Picit tapasztaltabbak, mint én... :D
2014. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!