Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
[link] vagy [link] teljesen más mind a kettő és pont ezért nem tudom eldönteni melyiket válasszam. Tudom hogy egyik sem a legjobb fajta,de én csak arra használnám hogy hetente 2-szer 3-szor guruljak vele 1-2 kilométert,semmi másra. melyikkel lehet gyorsabban gurulni? illetve melyik lenne megfelelőbb arra amire nekem kellene?
2014. szept. 27. 10:43
 1/6 Beniy ***** válasza:
Leginkább semelyiket se... :D Gagyi mindkettő, és ha egy picit többet fizetsz, akkor veszel egy olcsóbb NORMÁLIS gördeszkát. 1-2 km-re az is tökéletes, ha meg időközben eszedbe jut, hogy te trükköket is szeretnél csinálni, akkor arra is ott van.
2014. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés....
2014. szept. 28. 08:44
 3/6 Beniy ***** válasza:
Bocsánat, hogy segíteni akartam abban, hogy olyan döntést hozz, amit mindenképpen meg fogsz bánni. :)
2014. szept. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Singham ***** válasza:
Egyik sem. Van annyi pénzed, hogy 1-2 km után ismét megvedd őket? Mert kb. ennyi bírnak ki, utána dobhatod ki őket. Van amelyik olyan pocsék, hogy már a kibontás után kereket kell cserélni rajta. Decathlon-t el kell felejteni. Ott nem érdemes semmit se venni. Ott olyanokat árulnak, amik a többi nagykereskedésnek már nem kell, mert olyan pocsékak.
2014. szept. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem.....és az első válaszolótól is bocsánatot kérek.... de imádok gördeszkázni és nem engedhetem meg magamnak,hogy több pénz költsek rá,egy forinttal is. tudom,hogy ennyi pénzért nem fogok jó deszkát kapni,de ennyivel kell beérnem. Viszont ha tudnátok ajánlani valami használhatót,nagyon hálás lennék.
2014. szept. 30. 16:50
 6/6 anonim válasza:
Szia.:) az előttem szólóknak mindenképpen igazuk van, ha csak ennyi pénzt tudsz rá szánni és ez a legfelső határ, akkor próbálj akciókat vagy jobb állapotú használt, de MINŐSÉGIBB gördeszkát nézni, írj rám, én találtam egy cruisert neked, hátha megtetszik
2014. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!