Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen deszkát vegyek? Kezdő...

Milyen deszkát vegyek? Kezdő vagyok

Figyelt kérdés

Milyen deszka lenne a legideálisabb számomra?

14éves lány vagyok,167 cm magas,37es láb és 58-60kg


2014. szept. 27. 17:16
 1/6 Beniy ***** válasza:

Hali! :) Szerintem valami 7.75" széles cucc lesz a nyerő. A szélesebb már lehet, hogy egy picit nagy lenne. Ezek most a magasabb árkategóriába tartoznak, de szerintem ezeket érdemesebb is megvenni. (Minőség, meg ilyenek.) [link]

[link]

[link]


[link]


(Ezek egy icipicit nagyobbak, de még jók lesznek.) [link]


(És ez egy picit olcsóbb is, de még teljesen jól használható.) [link]


Most így hirtelen ezeket találtam. :) Ha lenne valami kérdés, akkor nyugodtan írj. Jó válogatást! ^^

2014. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia köszi a segíteséget!

És ha a továbbiakban szeretnék venni Pennyt,akkor a sima Penny vagy a Nickel lenne a jobb? Vagy Oxelo?:p

2014. szept. 29. 16:00
 3/6 Beniy ***** válasza:
Hááát figyelj, gondolom nem láttad a korábbi válaszaimat. :D Én személy szerint nem ajánlom a Pennyket, de leginkább azért mert nagyon picit, ami miatt hosszútávon kényelmetlenek, és ezért inkább csak akkor érdemes venni, ha sokat utazol, és kell valami, amivel lehet gurulgatni. :) Oxelo termékeket meg kerülni nagy ívben. ;) Ha már úgy is egy komplett deszkát vennél, akkor szerintem ilyenkor az a legpraktikusabb, ha teszel rá egy nagyobb, mondjuk 60mm-es puha (78-83a-s) kereket mondjuk egy 1/4-es riserpaddal. De lehet, hogy befér alá sima 1/8-as riserrel is a 60mm. Ha nincs rajta alapból, akkor 1/4. :) Így elvileg tudsz majd vele olliezni is, és durvább felületeken is kényelmes lesz gurulni. ;)
2014. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beniy ***** válasza:

Picik* és még annyi, hogy most vettem észre, hogy az első válaszomban elszúrtam az egyik linket. :) Ez lett volna a legutolsó. :D

[link]

2014. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszii:D

miota deszkazol?

2014. szept. 29. 21:14
 6/6 Beniy ***** válasza:
Húha, hát ez hosszú lesz. :D kb. 10-11 éves koromban kezdhettem, de annyira nem működött a dolog, és abbahagytam. (sípcsont, boka, meg ilyenek) Aztán tavaly augusztus környékén hiányozni kezdett maga a gurulás, és egyik nap osztálytársam behozta a Cliché Trocadéro-ját, ami egy picivel nagyobb, mint egy sima penny. Az nekem nagyon pici volt, viszont egyből éreztem, hogy ez nekem kell megint. Szóval karácsony környékén vettem egy Dusters California cruisert, de őszintén szólva egy sima street deszkával jobban jártam volna. :/ Na de majd valahogy szerzek egy olyat is... :D
2014. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!