Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A cigány gyerekek, miért...

A cigány gyerekek, miért ügyesebbek a boxban/ökölvívásban?

Figyelt kérdés
Általában ügyesebbek,de ők mindig abbahagyják...nincs alázat, kitartás.

2014. szept. 30. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Amig te kiveszed a hutobol a kajat ,addig nekik gyakran lopnijuk kell.Amig te melegen avgy a szobaban telen,addig O vegig szenvedi a telet.Ezek buta mondatok de O megtanul elni rossz korulmenyek kozott.Megtanul harcolni es eletben maradni,Erosebbe valik mint te a kenyelmes eletedben. Ha te is igy elnel akkor kemenyebb lennel.

Mikor a kismadar kiszeretne bujni a tojasbol akkor nemszabad neki segiteni.Megkell neki dolgozni azert is....

2014. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
lószart ügyesebbek.
2014. okt. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom honnan vetted ezt de jó nagy ökörség :) Attól hogy fb-n "box" állásban vannak pózolva nem jelenti hogy akkora májerek. Én akit ismerek és "boxolt" is régen annak semmi fizikuma sincs ezért hagyta abba, bár nem is csodálom elvégre dolgozni sem akar abba is elfárad bőven megél a segélyből no meg a lopásból. Meg kiváncsi lennék hány cigány bajnokot tudnál felsorolni meg magyart ;)
2014. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
nem ügyesebbek,csak a cigányok elkezdik az edzéseket sokszor 6-8 évesen,míg a magyar srácok 14-16 évesen,addigra meg a cigányoknak már van 7-8 év edzés és verseny múltja.
2014. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem ügyesebbek sztem. Apám régen boxolt még 17 évesen és 3 cigány gyerek verte meg mert a "haverjuk" akart továbbjutni az országosra. Szóval szerintem hogy 3 embernek kell leséríteni egy magyart hogy véletlenül se jusson ő tovább nem épp a tudást tükrözi ha annyira erős lett volna akkor 1v1 ben meg kellett volna hogy verje. Cigányok csak tömegben tudnak verekedni ;)
2014. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 J Vajk válasza:
24%

14:37 Pap Laci,Erdei Zsolt, koko, hran

ek sándor,Balzsai,Kotai. ôk cigányok

2014. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

És ha Pap Lacinak lehetősége lett volna egy sem lett volna olyan jo!

És magyarok közt szerinted ki a király...Hát Erdei!

2014. okt. 3. 18:38
 8/13 A kérdező kommentje:
És ugye Erdei Zsolt is cigány.
2014. okt. 3. 18:41
 9/13 J Vajk válasza:
0%
ugy tudom 1-2 vonóig:-)
2014. okt. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy azért vagyunk ügyesebbek, mert rajok vagyunk. Ennyi.
2014. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!