Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vélemény erről a deszkáról?

Vélemény erről a deszkáról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 1. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni. De amúgy nem rossz.
2014. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beniy ***** válasza:
Ha csak gurulgatni akarsz, meg néha-néha eldobni egy egy egyszerűbb trükköt, akkor király. Bár lehet, hogy egy picit keskeny lesz. 7.5" széles. ;) 58mm-es, 83a-s kerekek vannak rajta.
2014. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

csak 7,5 cm széles? ahh akkor hanyagolom :)

és igen csak gurulgatásra használtam volna,de akkor keresek másikat :) de köszönöm a válaszokat

2014. okt. 2. 19:10
 4/11 Beniy ***** válasza:
Neeem, nem, nem! :D 7.5 INCH széles. :) 1 inch az 2,54cm. Tehát így 19.05 centi széles. :) Általában a gördeszkák méreteit inchben adják meg, mert ugye amerikai alapvetően, meg ilyenek. :) Szóval ez a cucc 19,05x77,47 cm-es.
2014. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

jajj,akkor jó :D csodálkoztam is hogy,hogy ilyen keskeny :D

akkor jó lesz :) köszönöm szépen a választ :) én nem értek annyira hozzá :)

2014. okt. 3. 12:58
 6/11 A kérdező kommentje:
és szerintetek lehet vele gyorsan gurulni? mert nem az lenne a lényeg hogy minél gyorsabb annál jobb :)
2014. okt. 3. 13:12
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem*
2014. okt. 3. 13:50
 8/11 A kérdező kommentje:
és mennyire tudok majd vele kanyarodni? kitudom vele kerülni az embereket?
2014. okt. 3. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, de azért meg kell majd tanulni kezelni. Egyből nem fogsz úgy szlalomozni, hogy tömegben is elközlegedj vele.
2014. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Beniy ***** válasza:
Simán lehet vele kanyarodni, de rá kell érezni. ;) Szóval amíg szokod a deszkát addig keress valami csendesebb helyet. :D Egyébként persze, lehet vele gyorsan gurulni. :) Mondjuk én a csapágyakat egy idő után mindenképpen kicserélném, mert az sokat segít ebben. :) Egyébként nekem ugyanilyen keménységű kerekek vannak a deszkámon, de alapvetően egy picit nagyobbak voltak (59mm-esek), viszont lekoptak 57,5mm-esre, és így mentem vele majdnem 40-et síktalajon. :D Mondjuk azt ne kérdezd meg, hogy hogy csináltam, mert én sem értem. :) De ha városban laksz, akkor a fürgeség nagyobb szempont, és persze az is, hogy fel tudj olliezni a padkákra. Szóval azt is érdemes megtanulni. ;)
2014. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!