Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit gondoltok a Dusters...

Mit gondoltok a Dusters California longboardokról?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni mostanában egy longboardot, de nem nagyon vagyok otthon a témában. Ki is néztem egyet: Dusters Shacked [link]

Vélemény vagy valakinek tapasztalat?



#gördeszka #Kalifornia #deszka #Longboard #shacked #drop-through
2014. okt. 12. 16:26
 1/8 Beniy ***** válasza:
Úgy különösebben nem jók, de kezdőknek elmegy. Viszont használtan szerintem találnál ezen az áron picivel jobbakat is. Mire szeretnéd használni?
2014. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leginkább crusingra gondoltam, de majd később talán trükkök is. Te milyet javasolnál?
2014. okt. 12. 18:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja meg természetesen dh, hogy a snowboard élmény nyáron is meglegyen.
2014. okt. 12. 18:57
 4/8 Beniy ***** válasza:
Hááát ez a "cruiseolás közben freestyleozni, meg dh-zni" is cucc annyira nem szokott működni sajnos. :C Egyébként DH alatt nem freerideot értettél esetleg? :D (ott inkább a csúszásokon van a hangsúly, kevésbé a nagy sebességen) A cruiseoláshoz, és a freestylehoz mindenképp érdemes olyan deszkát választani egyébként, amin van tail, és ha esetleg le is tudod pattintani, akkor az cruiseoláshoz egy álom. Viszont a hosszabb tailek (a hosszabbal könnyebb lepattintani a deszkát) általában a rövidebb, laza freeridera is erősen ajánlott deszkákon vannak, amik már annyira nem jók freestyle longboardozáshoz. :) (mert nem tudod olyan könnyen közvetlenül a kezedbe pattintani) Szóval ez egy érdekes dolog. Először mindenképp döntsd el, hogy pontosan mi is lenne a végcél, és utána már könnyebb kiválasztani a megfelelő deszkát. ;) Segítek, ha van valami kérdés. :)
2014. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahha, már kezdem érteni :D. Lehet hogy a szakszavakat sajnos rosszul használtam :( A lényeg az hogy könnyebben szeretnék eljutni A pontból B-be, és hétvégénként meg elmennék keresni néhány szimpi lejtőt és ott csúszkálnék. Ez a két dolog így össze tud férni, és ha igen tudnál küldeni egy linket, hogy milyen típusúak között keresgéljek?
2014. okt. 12. 19:24
 6/8 Beniy ***** válasza:

Értem. :) Akkor szerintem egy ilyesmiféle deszkával egész jól el is lennél. :) De ha esetleg nem annyira para a stabilitás, akkor egy sima old-school gördeszkát is ki lehet próbálni puhább centerset kerekekkel. :) [link]

Viszont ugye ez így alapvetően elég drága, szóval szerintem facebookon keress rá a Hilldancers Hungarian longboarding nevű csoportra, vetesd fel magad, és nézz be a használt cuccok mappába. :) Illetve akár segítséget is kérhetsz a srácoktól. :D Na de szerintem valami ilyesmit keresel. ;)

2014. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2014. okt. 12. 20:59
 8/8 Patriot12 válasza:
A dusters california nem éppen jó?ez attól függ mire akarja az ember használni.ha kifejezetten rossz minőségű deszkát keres az ember,ami lépten nyomon cserben hagyja na arra nem felel meg a dusters!de ha olyan deszkát keresünk,ami tökéletesen siklik illetve megbízhatóan működik minden helyzetben,akkor érdemes a dusters-t választani!/akik az elsők közé tartoznak akik deszkákat kezdtek gyártani a 70-es években/
2015. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!