Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hegy-illetve sziklamászás?...

Hegy-illetve sziklamászás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

van itt valaki aki mászik? ahhoz h hegyet másszak szükséges h előtte falat másszak? későn kezdeném ha most (18) kezdeném?

Hol lehet szikla vagy hegymászást tanulni? de teljesen kezdő vagyok, karizom alig...


18/L


2010. jan. 24. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hegymászó haverom: 06-20/481-5249
2010. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs késő. Falat mászni érdemes lenne elkezdeni, de attól függ, h a hegymászás melyik válfajába szeretsz bele (alpinizmus, szikla/jégmászás...). Én nem vagyok egy fene nagy pro, de mászkálok ha tehetem :) Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.

22/F

2010. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :D hááát igazság szerint nem tudom azt sem, hogy mi az az alpinizmus meg a jégmászás.. jó mondjuk azt még úgy sejtem, hogy mi lehet de a másik...

(mondom én h kezdő vagyok...:D)

2010. febr. 1. 21:29
 4/9 anonim válasza:
a jégmászás engem érdekel. ezt is tanfolyammal lehet csak elvégezni?mennyi idő kb. 1 ilyen tanfolyam,ha haladó szinten szeretném majd a későbbiekben csinálni. bár még az alapokat is meg kéne tanulnom... :)
2010. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy profi, de ahogy sziklamászó tanfolyamok vannak, úgy vannak jégfalmászók is sztem. Kezdésképp szerintem érdemes érdeklődni az Excelsior Hegymászó Szakosztálynál, ott vannak tapasztalt rókák, felszerelést is lehet bérelni. Az az igazság, h nem tudom hol vannak olyan jó kis mix utak, ahol lehetne próbálgatni a dolgot. Úgy értem, ahol van szikla, jégfal + az alap gleccsertúra részek. Na szóval, lényeg a lényeg: excelsior
2010. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megnéztem a honlapot. Árakat nem tudsz írni véletlenül? Csakmert tényleg mindent leírnak, csak pont az ár maradt le...
2010. ápr. 3. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudok írni, de írj nekik egy e-mailt vagy a fórumba és biztos gyorsan fognak válaszolni.
2010. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom, hogy rég írtad ki a kérdést bocsi, de végülis elkezdted? Mennyibe kerül? Én is szeretnék sziklát mászni csak nincs kitől érdeklődjek ugyhogy örülnék egy kis segítségnek.:)

17/L

2010. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

szia nem :D illetve eddig 2x voltam de csak ugy tanár nélkül, magamnak másztam..ill szenvedtem.. de jó, ha csak ugy mászogatni akarsz körbe, akkor ajánlom a móricz és a gellért tér közt egy kis utcában 400 ft ért du 5től egyig lehet mászni, + kaptam ismerőstől tippeket... 2.kerület klébersberg kuno iskola=bazinagy mászófal, 2 edző, 1100ft/alkalom... asszem. én lehet h lenézek vmikor.

Jah és mindez Budapest. nemtudom, Bpi vagy?

2010. aug. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!