Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszka méret, fajta?

Gördeszka méret, fajta?

Figyelt kérdés
Az normális ha a gördeszkára 3x ráfér a lábam olyan hosszu? ÉS kezdőnek milyen deszka a jó oxelo vagy melyik ami nem tul drága (15k alatt).

2014. nov. 7. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:

soha nem fogom megérteni, miért hiszi mindenki, hogy ami olcsó szar gagyi az kezdőknek való?...

az olcsó szar gagyival értelemszerűen sokkal nehezebb megtanulni akármit, sokkal nehezebb kezelni, ráadásul pillanatok alatt törik... tehát nem, nem való kezdőnek... meg úgy egyáltalán senkinek...

2014. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De nem akarok 10ezreket költeni 1. körben.Hátha mégse jön össze,nem az én sportom vagy más egyéb miatt...


Újan nincs normális minőségi deszka 20ezer alatt?

Mert hogy megtudjam van hozzá affinitásom max 10ezret akarnék rá száni elején,aztán meglátjuk.


Akkor inkább vegyek 1 használtat?

2014. nov. 9. 07:55
 3/9 Beniy ***** válasza:
10 rongyért nem fogsz normális cuccot kapni, az fix. Hidd el, ha többet költesz rá, akkor könnyebben fog menni. :) Úgy fog gurulni, fordulni, pattanni a deszka, ahogy kell. Ez az "oxelo" vagy mi a franc márka meg eleve egy olyan dolog, ami abszolút nem ért ahhoz, amit csinál, csak kihányja az olcsónak tűnő gagyi dolgokat az emberekre. (Kínai öt perc alatt eltörő műanyag játékok?) Még a saját oldalukon sem tudják normálisan megadni a "méreteket", amik valószínűleg nem igazán fedik a valóságot. Itt egy kis elrettentő, hogy miért nem szabad ilyeneket venni. :D Ha azt mondanád, hogy normálisan mennek vele, akkor azért tartsuk észben, hogy ezek profik. ;) Gyakorlatilag deszkára születtek, és nekik is vannak problémáik vele. https://www.youtube.com/watch?v=TcETNEuIV8k
2014. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha mégsem az én sportom kidobtam az ablakon 25 rugót? AZ nem kóser
2014. nov. 9. 16:31
 5/9 Beniy ***** válasza:

Hidd el kevésbé para, mert ha nem tetszik akkor van két lehetőséged:

1. Elrakod, hogy később hátha bátrabb leszel, esetleg lesz kedved még egyszer nekifutni.

2. Ezt el tudod adni esetleg neten, vagy ami még jobb egy ismerősnek valamennyiért, és akkor legalább a pénzed egy részét visszakaptad. :)

Viszont ha egy ilyen gagyi cuccot veszel, akkor az tényleg mindenképpen el fogja venni a kedvedet a dologtól, kivéve ha nagyon bele vagy bolondulva, illetve még eladni se fogod tudni semennyiért.

2014. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát most egy gatyi van decathlonostól si rosszabb de azért lejtőn gurul az is igaz nem Abec7es.

Eladni nem fogom tudni max olx en meg azért elég sok pénz az a 25ezer nekem,főleg ha mégsem maradok a sportnál.



Lehet veszek használtan,olyat ami újan 25 használtan megkapom 10be csak jó állapotút kell kifogni.Használt is jó kezdésre nem?Olyan amit írtál csak használtba

2014. nov. 9. 18:58
 7/9 Beniy ***** válasza:
Hát figyelj, nekem teljesen mindegy, te fogsz rajta gurulni, vagy nem gurulni. Egyébként 10 rongy alatt használtan maximum eleve nagyon gagyit kapsz, 10-ért meg nagyon ritkán, de ilyen össze-vissza tördeltet lehet, hogy kapsz.
2014. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Yoni03 ***** válasza:
Nekem egy használtan 20ezres deszkám van és úgy érzem megérte megvenni, mert előtte csak egy gagyi, olcsó deszkám volt és kb ég és föld a különbség. A grip sokkal jobban tapad, a kerék sokkal jobban gurul és amikor egy ollie után ráérkezek nem érzem azt hogy mindjárt eltörik alattam. Tehát én azt mondom áldozz rá legalább egy 20-ast.
2014. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yoni03 ***** válasza:
Ja és sokkal stabilabb rajta állni.
2014. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!