Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ezek alapján a bokszot vagy a...

Ezek alapján a bokszot vagy a judot válasszam?

Figyelt kérdés
A városomban lehetőség van mindkét sport űzésére, havi szinten mindkettő szinte jelentéktelenül kevés pénzbe kerül. A boksz mindennap 16-18 óráig tart, a judo pedig 17:30-tól 19:30-ig. A suliból általában 3 órára érek haza, a boksz edzésekre simán eltudnék menni, de van egy hobbim, dirtezek, szóval ha bokszolni mennék nem igazán tudnék tekerni, legfeljebb csak tavasztól. Igazából a szívem a boksz felé húz, de így meg nem igazán tudnék bicajozni, viszont szerintem a judohoz több tehetségem lenne, régen amikor verekedtem még általános iskolában mindig a birkózásra mentem. De a judo-nak még lenne egy másik előnye is, mégpedig hogy megtanít esni és erősíti az ízületeket, ez nem jönne rosszul a bicajozáshoz.
2014. nov. 10. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én akkor judora mennék. Aztán ha az mégse jó lenéznék boxra inkább de a hobbimat nem akarnám otthagyni. Vagy próbáld ki az elején mindkettőt és dönts úgy. Én anno mikor elkezdtem kűzdősportolni elmentem ezer helyre és ott maradtam meg ahol igazán tetszett az edzés, jó volt a társaság, stb.
2014. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Judora menj. Első gondolat a jó. Ha amúgyis testharcos vagy boxon lehet, hogy nehezebb dolgod lenne.
2014. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!