Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 12 évesen el lehet kezdeni...

12 évesen el lehet kezdeni még szertornázni?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég, nyáron töltöttem be a tizenkettőt. Versenyezve még el lehet kezdeni szertornázni ilyen korban? Vagy már csak hobbiként? Vagy amatőr versenyeken indulhatnék még?

2014. nov. 29. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Én négyosztályos gimibe jártam ahol elég komoly szertornacsapat volt, a legtöbb srác ott kezdte el 14 évesen, ők jártak versenyekre.


Persze olimpikon nem lesz belőled, de járhatsz nyugodtan.

2014. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12 évesen még bármi lehetsz... főleg ha tudatosan sport táplálkozol is mellette, mert anélkül nem igen van esély komolya versenyekre
2014. nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Üdv kisember! Már hogyne lehetne elkezdeni szertornázni.

Ha ezt szeretnéd csinálni, ne húzd az időt tovább!Előbb úgyis a tornaelmélettel indítotok ,majd nyújtógyakorlatokkal.Minden attól függ , a versenyek,és egyebek ,hogy mennyire vagy jó benne. Ha kiemelkedő a teljesítményed kipedáloznak neked minden alkalmat hogy bizonyíts ,ebben biztos vagyok.

2014. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gerincem hajlékony, illetve a spárgára már nyújtok, nem sok van hátra, 2 évet táncra 3 évet pedig aerobikra jártam. A magasságom nem lehet hátrány ebben a sportban? Nem vagyok hűde magas de 160 felett vagyok kicsivel. De 166 alatt...
2014. dec. 3. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én 180 voltam 14 évesen is. Nem volt hátrányom egyszer sem. Nem a magasság dönt.
2014. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Milyen egyesületet ajánlanátok?

És van jelentősége, hogy fiú vagy lány vagyok?

2014. dec. 5. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!