Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik budapesten a legjobb...

Melyik budapesten a legjobb (ak) nak mondható military (szak) üzlet?

Figyelt kérdés
Budapest területén érdekelne olyan military bolt, ahol széles választék érhető el minden jellegű eszközből, akár komoly/extrém igénybevételhez is illetve a legtöbb szükséges eszköz megtalálható. Fontos lenne, hogy az ár-érték arány is komoly szerephez jusson, tehát sem az 500Ft-os kínaipiacos kés, sem pedig a 150 ezres hátizsák mert rávarrták a swat logót ne legyen túlsúlyban.

2014. dec. 4. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én vaterán szoktam ilyeneket venni, elég sokan hoznak be külföldről komoly cuccokat olcsón és adják el így.
2014. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 l ember válasza:

Légiós. Kint van a halál fäđán, de csak ott kaptam pl trópusi bakancsot, és a leárazott, használtan vett, ragasztott ponyva is tökéletesen muzsikál azóta is


Elérhetőbb helyen jó még a Munkásotthon utcában lévő is


[link]


[link]

2019. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!