Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a trükkje, hogyan kell...

Mi a trükkje, hogyan kell gyakorolni hogy magas helyekről leugorjunk? Milyen taktikát kell alkalmazni? Szintén a távolugrással is. Helyből és nekifutva is. Hogyan gyakoroljak?

Figyelt kérdés

Esetleg egy kis video :)

[link]

00:15 4:10


2014. dec. 20. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szarul érkeznek ezektől ne akarj példát venni.
2014. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon köszönöm, bár először begijedtem hogy angol de kőnnyedén megértettem miről van szó, jobb választ nem is kaphattam volna, Ryantől sokat tudok majd tanulni.. :)


Első válaszolónak.. megértettem ha ők rosszul csinálták de az is csak egy példa volt. Ha már írtál reméltem hogy tanácsot is fogsz. De rendben az meg értettem hogy ne tőlük vegyek plt. Bár ha eddig nem törték ki a lábukat akor tudnak valamit xD

2014. dec. 20. 21:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne hogy erre hogy tudok gyakorolni? (Nem egybőla közepébe vágni) Van valami fejlődési módszer?
2014. dec. 20. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!