Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Este szeretnék pecázni ragadoz...

Este szeretnék pecázni ragadozó halra. Van ilyen tó Somogy/Tolna/Baranya esetelg Fejér megyében? Olyan érdekelne, amiben tényleg van is ragadozó hal.

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyünk őszinték : milyen víz az amelyikben nincs ragadozó?

100-ból 90 vízben van ragadozó,a maradék 10-ből kb. 3 tógazdaság (nem horgásztó) és 7 olyan speciális víz amibe csak adott halfajt telepítenek ( Kapfenbergi Horgászpark 4db tó egymástól elszigetelve,csak ellenőrzés után lehet bemenni,hogy bizonyos legyen,hogy valaki nem visz bele a tóba más fajtát,1-1 halfajt telepítenek a tóba ,mint a nevezett parkba is ,compó,ponty,amur,dévérkeszeg mindegyik külön tavat kapott...)


Mondjuk úgy : nehezebb olyan tavat találni amiben nincs ragadozó,mint amiben van.

De ha ismersz 1 tavat akkor 99% eséllyel van benne ragadozó és nyugodtan mehetsz rá horgászni ,a maradék 1% pedig ott letudható ,hogy rákeresel a tóra guglin és kiírja,hogy mi van benne.

2014. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyílván sok tóban van ragadozó, de az nem mindegy, hogy milyen arányban! Teszem azt nem mindegy hogy 10db van benn, vagy 100. Az se mindegy, hogy csak csuka van benn, vagy netán süllő is. Az se midnegy, hogy éjjel lehet-e horgászni, vagy sem. Véleméynekre vagyok kíváncsi, és nem a guglira. Azért krédeztem itt.
2014. aug. 18. 18:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Az ilyen guglis statisztikát meg hagyjuk; nem egy tavat néztem ahol akár angolnát meg balint is beleírtak mitn fogható halfaj; aztán olyan ritka mint a fehér holló.
2014. aug. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!