Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen a legjobb fehérje?...

Faziii kérdése:

Milyen a legjobb fehérje? Légyszi mondjatok márkákat, esetleg linket. Workout tipusú edzést csinálok és sima fehérjét szeretnék szedni, szteroidok és más számomra negtiv dolgok nélkül!

Figyelt kérdés
Edzés alatti gyakorlatok:kihúzás,hasizom tipusok,fekvőtámasz tipusok és más. Nagyon nehezen fejlődök és azért kellene valami fehérje, mert nem hizok semmit magamra, súlyom 55kg és 18 éves vagyok!
2015. jan. 6. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a tény, hogy te fehérje tápkieget ennél, nem járulna hozzá semmilyen mértékben a fejlődésedhez. Kell egy normális tömegnövelő étrend, és egy megfelelő stimulációt biztosító kemény edzés.


Az meg, hogy a street workoutot meg a fegyencedzést miért hívjátok simán csak 'workoutnak', hogy ez miért terjedt el, az számomra rejtély. A workout egy összefoglaló név, lehet akár súlyzós edzést is érteni alatta.


Tudom azt is, hogy manapság már kötelező felsorolásban a fehérje után a koxot egyből megemlíteni, de kérlek ne tedd, mert semmi köze nincs egymáshoz a kettőnek. Ez csak egy rossz szokás.

2015. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem magasan a Carnivor vált be legjobban, pedig hasonló árkategóriában próbáltam mást is.
2015. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Street workout. Az étrend alakulóban van, már csak a fehérje kellene. Edzés az is alakul, folyamatosan több, cask nem látok fejlődést :/
2015. jan. 6. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
felesleges, ekkora testsúlynál még elég sokáig betudod vinni a megfelelő mennyiséget kajából, ebből kifolyólag gondolom az étrend sincs meg, viszont amíg az nincs meg felesleges ilyeneket szedni
2015. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!