Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek Jon "Bones" Jones...

Szerintetek Jon "Bones" Jones őstehetség?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 17:51
 1/9 Singham ***** válasza:
Őstehetség? Előbb a saját súlycsoportjában legyen már. Nehézsúly csoportba való, nem félnehézbe. Viszont még így se őstehetség, hisz, ha nem tudja kihasználni a hosszú végtagjait már meg van halva. Gustafson is kicsinálta lényegében (nyílt titok, hogy bunda volt a meccs).
2015. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen az igaz, hogy bunda volt, még akkor is észre lehetett venni, ha nézted.
2015. jan. 12. 17:05
 3/9 anonim válasza:
Tehetséges az tény , nekem nagyon nagy kedvencem, mondhatni példaképem.Utolsó mérkőzésétől többet vártam.Technikája nagyon jó, könyökösei brutálisak. Gusti tényleg megfogta, kiváncsi leszek hogy szuperál majd Rumle Jhonson ellen. Tuti jó mérkőzés lesz.
2015. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is várom!
2015. febr. 2. 15:13
 5/9 anonim válasza:

Az MMA rengeteget fejlődött az utóbbi időben Jon Jones pedig ennek talán a legeredményesebb képviselője . Én nagyon szurkolok neki h összejöjjön a 10 címvédés és hivatalosan is ő legyen minden idők legjobb MMA-sa.

Eddig senki se tudta megszorongatni őt a ketrecben kivétel ( Gustaffson ) bár szerintem itt betudhatjuk a meglepetés erejének illetve , hogy Gusti a címre ment Jon pedig már régota a toppon volt . Gusti tele volt tűzzel Jones pedig nem . Nem hiszem hogy Rumble meg tudná verni a bajnokot. Rumble nagyon jó álló harcban de Jones Grapplingjével eddig senki se tudott semmit se kezdeni lást mit kapott a nagy Cormier.

2015. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy interim meccsen nem sokra menne Velasquez ellen.
2015. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem tudom Cormiert valamivel gyengébb mint Velasquez , de még se tudott Jones ellen semmit se kezdeni . Jó Valesquez kardió és ütőerőben is fölötte áll , de kérdéses. Jones és Cain is nagyon masszív harcos , jó lenne ha egyszer sor kerülne erre a találkozóra . Talán majd láthatjuk ha Jones felmegy 2-3 év múlva nehézsúlyba.
2015. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sajnos nem valószínű, hogy látjuk még ketrecben :(
2015. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen :( sajnálom én is hogy így elcseszte a karrierjét , pedig csak 2 meccse volt hátra, ahhoz hogy 10 címvédéssel ö legyen a legsikeresebb MMA harcos . Az edzője meg is mondta : Az egyetlen aki legyőzheti Jones-t az Jones. Meg is történt . Elég rossz , hogy eltűntek a nagy ''sztárok'' Jones , Silva , GSP. Én azért örülnék ha visszajönne , szerintem a UFC se hülye hogy eldobja talán a legnagyobb reménységüket . DC most a bajnok , mert Jones nyaral . De ö már öreg 36 és ki tudja , hogy még meddig marad valószínűleg addig amíg megtudja védeni az övét . Van egy Gusti meg egy Anthony .
2015. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!