Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Chris Jones naturál?

Chris Jones naturál?

Figyelt kérdés

Szerintetek a youtube-os Chris Jones naturál? Nézni szoktam a videóit, 9 éve edz és állítja hogy naturál.

Szimpatikus is, szerintetek mehet nála egy kis okosság azért?



2015. jan. 7. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatja senki csak ő.

A csávónak mindenesetre eszméletlen genetikája van. Nagyon konnyen veszít zsírt ezért megengedheti magának hogy jól betömegeljen és nagyon jók az izomtapadásai. Izomformái + még alacsony is. És nem aprózza el az edzéseit. Keményen nyomja.

És soha aincs olyan hogy egyik hónapról a másikra nő meg. Lassú fejlődést mutat.

[link]

2015. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, de akit te linkeltél az Jonnie Candito..:D
2015. jan. 7. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Hmm akkor rossz volt a link ez egy masik kérdéshez volt

Erre gondoltam [link]

Tehát szerintem elképzelheto hogy naturál de hogy az emberek 90%-a aki ugyanigy edzz nem fog ilyen jol kinezni soha az is biztos

2015. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Jó genetikával hozható, főleg feketeként :) igen, naturál szerintem is, semmi nagy extra nincs benne ami durván ne hozható lenne egy feka genetikával
2015. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A "feka genetika" semmivel nem jobb mint akármelyik másik embertípusé. A teste is gyanús, de az mindenképpen, hogy hatszázszor mondja el, hogy "ő naturál". Aki valóban naturál, általában nem hajtogatja ezt állandóan:)
2015. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. A feketéknek jobb genetikájuk van. És átlagosan magasabb az izmon belul tárolt zsírmennyiség. Ezért ugyanakkora testzsírszázalékkal is szálkásabbak.
2015. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan veszed, hogy a feketéknek jobb genetikája van. EGYÉNEKNEK lehet jobb genetikája, de semmi nem bizonyítja, hogy a bármivel jobbak lennének testépítés terén, mint más.
2015. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Átlagosan jobb genetikájuk. Nem azt mondtam hogy a legszarabb genetikáju feketének is jobb mint a legjobb genetikájú fehérnek.
2015. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Átlagosan sem jobb genetikájuk (testépítés szempontjából).
2015. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó akkor csak chris jones-nak van nagyon jó nem a feketeknek.
2015. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!