Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért nem mutatják meg az...

Miért nem mutatják meg az itteni küzdősportolók, harcművészek mit tudnak?

Figyelt kérdés

Komolyan ezen az oldalon, a box, birkózást (meg talán a savate, bjj) leszámítva minden egy raklap sz**. Kezdve a jujitsu-tól az MMA edzésen át a Krav Magá-ig egészen a wing tsung-ig. Akkor miért nem mentek oda és mutatjátok meg mit tudtok? Gondoljatok csak bele: odamentek, megkéretek, hogy mutassa meg mit tud a seinsei telefonnal felveszitek aztán fel a youtubra és ide beposztoljatok a linket. És oda írjátok: "Látod kérdező ennyit ér a kamu stílusod, én 1 év boksz tudásommal hogy szét kaptam a szesznejed. Ha gondolod gyere hozzám és megtanítalak, csak egy kis lóvét fizetsz nekem."


Mennyi pénzt lehetne ebből összeszedni?! Én ha box, birkózó edző lennék tuti azt csinálnám, hogy fizetnék a tanítványaimnak, akik egy-két éve űzik, hogy ide írjanak és kezdjenek el beszólogatni és aztán verjék el a mestereket/haladóbb tanítványokat aztán linkeljék tele az oldalt ezzel, hogy itt tanulok ebben a box teremben 1-2 éve és már ilyen jól verekszem. Gondoljatok csak bele hányan mennének át edzeni hozzátok, amiből nektek is pénz folyna be (+ jobb minőségű félszeres, hírnév stb.)...


Ilyenekkel miért nincs tele az oldal?


És mielőtt még megkapnám semmi bajom a boksszal, birkózással, sőt én is elfogom kezdeni valamelyiket az idén. De azért ez felháborító, hogy olyan embereket kezdtek el leszólni akiket nem is ismertek személyesen, és életekben nem voltatok az edzésén.

Csak innen onnan összeolvastok róla valamit.

Így könnyű leugatni valakit név és arc nélkül aki itt nem bír visszaütni...



2015. jan. 22. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

En abbol indulok aki amit latok.Ahol eles bunyo van,egy az egy ellen az a ketrec.A komoly bunyosok koze nemtartoznak a 10 000 eves kinai humbuk tajcsi,kungfu,nindzsicu baromsagok.

Persze mindenki azt reklamoza amit eppen csinal.En krav magat tanulok.Tudom ezert mindenki befog szolni hogy fuuuj az baromsag.Mi edzesen nagyon sokszor kimondottan boxedzest csinalunk,Vagy csak foldharc napot tartunk.De a krav maga rendszeret is tanuljuk.Nincsnek nalunk,se koteleozo ruhazat.Ugysem ettol fugg a te tudasod:)

Komolyan mondom csinald meg hogy elmesz egy szamodra idegen edzohoz es hivd otet ki egy az egybe.Ha nemmer kialni kesztyuben sem akkor gyenge az ember,es leirja a sajat nevet a sportban :) Vesziteni tapasztaltabb es ersebb ellen nem szegyen.Megfutamodni a szegyen..

2015. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

A Máday Norberthez speciel köztudottan több ember is elment, hasonló céllal, csak hát a wing tsun nagymester ezt visszautasította.


Egyébként pedig pont fordítva! A bokszolók, birkózók, muay thai-osok, kickboxolók, brazil jitsusok, sambósok már többször is bizonyították, hogy ér is a stílusuk valamit.


Itt az ideje a japán jujitsusnak, aikidósnak, sáska kung-fusnak, taichisnak, wing tsunosnak, karatésoknak és krav magásoknak bebizonyítani, hogy az ő stílusuk is ér valamit. Mert nem a thai boxosnak vagy a bjj-snak sír a szája, hogy fikázzák a stílusát (mert az ő stílusukat nem fikázzák, mert tény, hogy jók!), hanem wing tsunosoknál, karatéjosoknál meg a nindzsáknál megy a hiszti, hogy juj leszólták a stílusát.

2015. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es teljes mertekben egyet ertek veled.Box,judo,bjj,muay thai bunyosok ott vannak a TOPon.

Bár nemertem hogy masodik bekezdesebe a sok azsiai harmuveszet koze mert irtad be a krav magat.krav egy onvedelmi rendszer amibe ''ossze van lopkodva'' a sok mukodo kepes technikak. Edzo es edzo kozt is hatalmas kulombsegek vannak.Mogottem csak nehany ev van,de mar eszreveszem az allitolagos edzok hibait.Es ha en mint kezdo bunyos eszre veszem,akkor az edzonel mar nagy bajok vannak.

2015. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aikiboxer ***** válasza:
0%

Most élaportolókról beszélgetünk, vagy hobbista tömegsportról? Nyilván ha a harcművészetek is képbe kerülnek, akkor a hobbista tömegsportról, mivel a harcművészet az de facto hobbista tömegsport a boxoló terminológia szerint (ahol van profi box, amatőr box és hobbista -- aki nem versenyzik, az a hobbista).


Szóval a kérdezőnek: itt a legtöbb ember kipróbált mindenfélét és a saját tapasztalatait mondja el. Olvashattad hogy volt, aki 5-6 év wing chun után ment el thai boxolni, van aki karate után ment el boxolni stb. Simán csak a tapasztalatot mondjuk, ennyi.

2015. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!