Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ilyen áron tudtok ennél jobb...

Kova 55 kérdése:

Ilyen áron tudtok ennél jobb görkorit? Valakinek van erről tapasztalata? Nem csak sima gurulgatásra szeretném használni, magasabbról leugrani, trükköket csinálni, de azt se komoly szinten, bírná ez darab?

Figyelt kérdés
Negatívumokat és pozitívumokat is várok.

2015. jan. 25. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
valami link?
2015. jan. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Lemaradt a link. :D

De ajánlok 2-t, ami a minőségüket tekintve jó áron van:

[link]


[link]


Ebben a két üzletben nézelődj. Ha ugrálásra, trükközésre keresel, a freeskate/urban/slalom görkorik a megfelelők. És nézd meg még a Fila korikat. Azok is nagyon jók.

Ami fontos: ABEC 7-9 csapágy, és keményebb kerekek (84-85A), továbbá a kerekek nagysága 80 mm-es legyen (ne 90mm-es, mint a fitnesz koriké).

2015. márc. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ennyi energiával meg vegyen agro korit, az abec meg parasztvakítás, bőven jó az 5-ös is
2015. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én úgy próbáltam hozzáállni, hogy írta, komolyabb ugrásokat, trükköket szeretne csinálni. Persze trükközni már úgy is lehet, ha egy fitneszről leszereli a féket...

Mondjuk elég nehéz megválaszolni úgy, hogy nem küldte el a linket. Amit meg belinkeltem, elég jó áron van, ezekhez találták ki. Olcsóbbat és jót nem fog találni. Az 5-ös csapággyal sincs baj, meg a 90 mm-es kerekekkel, de én a keményebb kerekekhez ragaszkodnék.

2015. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én anno porvédős SKF csapágyakat vettem a görimbe. jobbak voltak mint az abec akármik.
2015. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!