Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nem késő elkezdeni boxolni?

Nem késő elkezdeni boxolni?

Figyelt kérdés
16 éves leszek és elakarok kezdeni boxolni. Eddig fociztam. 77kg vagyok 183cm és fél éve kondizok (edzés, étrend stb rendben volt), késöbb talán versenyre is mennék, de régóta boxolni akarok és most van esélyem elmenni. Szerintetek ahoz hogy versenyezzek vagy jól megtanuljak verekedni?
2015. febr. 14. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Velemenyem szerint egyikhez sem keso.Mindenkeppen vagj bele, mert nagyot veszitesz, ha lebeszeled magad rola.

Nagyon sok elonye van az okolvivasnak.

Az is elonyodre valik, hogy fociztal elotte, de ez egy teljesen mas mozgasforma.

Ajanlanam, hogy a boxhoz alakitsd a sulyzos edzeseidet is.Csinald ugy, hogy tudj regeneralodni,mert nehez lesz heti 3-4 box mellett meg 2-3 kondi.

En 16 eves koromban kezdtem es 1.5-2 evre ra mar kepzelheted, hogy mekkora elonyom volt azzal szemben,aki meg csak akkor kezdte.

Sok sikert!

2015. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hétfő: box edzés

Kedd: mell-váll

Szerda: box edzés

Csütörtök: hát-kar

Péntek: box edzés

Szombat: láb

Vasárnap: pihi


+2-3 has is menne edzéseknél. Esetleg tudnál segíteni hogy milyen kesztyűt, bandázst, nadrágot vegyek? Ami jó ár/érték arányban lenne :)

2015. febr. 14. 20:09
 3/3 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Nem késő.
2015. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!