Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Előre le szeretném szögezni,hogy csak értelmes,normális válaszokat szeretnék kapni. Aki vicces kedvében van az menjen egy másik topicba. Köszönöm!

Sziasztok! Jelenleg 17 éves vagyok ,6-7 éves korom óta aktívan küzdősportolok. Egy álmom,hogy eljuthassak az MMA legprofibb ágába,az UFC-be. Jelenleg fekete övem van judóból,piros övem van tae-kwon-do-ból,kempozom ,illetve Brazil jitsuzom. Nem csak az övem magas az adott sportágakból(nem szeretek nagyképűnek lenni),de szerintem egész jó is vagyok belőlük. Általában első helyezést érek el a versenyeken. Szerintetek van esélyem oda egyszer bekerülni?



2015. márc. 5. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Földharcban jó lehetsz de egy bokszos multú hamar szetkap. Okolharcot is kene tobbet.
2015. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az :) Nem vagyok jó boxban,még...
2015. márc. 5. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól mondja.El kéne kezdened bokszolni.Először a HFC-be kéne bekerülnöd és itt kéne bizonyítani.Onnan van lehetőség az American Top Teamben való táborozásra.
2015. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Németországba szeretnék kikerülni először.
2015. márc. 5. 21:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Illetve természetesen részt venni ilyen HFC meccseken.
2015. márc. 5. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!