Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van valami olyanféle tábor...

Omg1234 kérdése:

Van valami olyanféle tábor ahova 18 év alatt el lehet menni és kitanítanak úgymond küzdeni? És nem alapszinten gondolok arra "box" stb. hanem komoly szinten gondolom nem valószínű de hátha. , ennyi lenne.16/f

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 19:22
 1/3 anonim válasza:
Vannak különböző harcművészeteknek, küzdősportoknak táboraik, ahova el mész és kissé meghalsz, de sokat fejlődsz. De akik oda elmennek év közben is folyamatosan edzenek. Ha el mész egy ilyen táborba, tanulhatsz valamit és vért izzadhatsz, de 1-2 hónap alatt nem hiszem hogy megtanulsz igazán küzdeni, ahhoz hosszú idő kell.
2015. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 évig kyoztam kb és durva volt az edzőtábor de én nem ilyenfajta kiképzésre gondoltam hanem mondjuk úgy h katonai
2015. márc. 13. 06:53
 3/3 anonim válasza:
Nagyon sok katona is kyozik. De te mire gondolsz?
2018. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!