Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit kell elvégezzek, hogy...

Naro123 kérdése:

Mit kell elvégezzek, hogy SEAL tudjak lenni? Hova kell menjek? Milyen tantárgyakat kell jól tudnom? Mekkora a max súly?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 05:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Aha. Tehát ha én nem istenítem a szerencsétlen agyonhájpolt tekeseket, akkor rossz vagyok.


Ha te lenézel engem ismeretlenül, az rendben van.


És ha ezt átgondolod, akkor is azt hiszed, hogy igazad van?


A tekesekről csak sokat gondolnak, nem kell túlmisztifikálnod őket. Tudod mit érnek azzal, hogy a Pavel jön hozzájuk edzést tartani? Hát elszórnak egy csomó pénzt, aztán ugyan úgy elvéreznek ha hasba lövik őket :D


Ugyan úgy megfekszenek, ha rendesen állon vágják őket. Ennyi.

2015. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem becsüllek le. De Te meg lenézted a TEKESEKET és ez nagyon nem betyár ám. Hasba nem lövik őket, mert jól felkészültek, golyóállómellényük van, spéci kiképzést kaptak. Ráadásul az arányos izomtömegük miatt könnyebben kibírják a testi sérüléseket és még a relatív erejüket is megőrzik. Egyébként meg nem szórtak el egy csomó pénzt, mert rengeteget fejlődik az alakulat, a végén meg vérprofik lesznek. Az SAS se jobb, meg egyik külföldi alakulat sem, csak fel vannak sztárolva. A kőkemény magyar fiúk megállják a helyüket. A nemzetközi versenyeket is mindig nyerik, amiket kommandós csapatokat vívnak külföldön. Érdekes módon ilyenkor a f**szba sincs se az SAS, se a SEAL a magyar srácokhoz képest...
2015. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről nem hiszek bennük. Átlag embereknek tartom őket, de semmivel sem többnek mint egy sima küzdősportolót, csak nekik a szakmájuk hogy lőni is tudnak. Orbánféle díszhadsereg, de ettől még lehet hogy ügyesek.. nekem végülis mindegy is.
2015. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, mert vigyáznak az országra. Ez megerősített rendőri jelenlét meg elég gangsta. 10 percenként jön szembe három rendőr itt mifelénk, aztán már nincs annyi bűnöző.
2015. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ja, én nem vagyok a kontrollrendszer híve. Nem félek a 'terroristáktól' és nem szeretem a hatalmat szolgáló militáris szervezeteket.


De azt csinálnak amit akarnak, nyilván nem kérdezték a véleményemet, és mivel szabadon el lehet menni.. természetesen én nem is panaszkodom.

2015. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Manó9919 válasza:
Na srácok nyugi van. Mind kettőtöknek igaza van. Egy TEKesnek szüksége van erős fizikumra csak az a baj hogy sok a mai világba a dísz hajcsárok és ilyenej is kerülnek a TEKbe. Ezek el vannak szálva maguktol de a 10 emeletes panelházrol nem mernek leereszkedni kötélen. A TEKesek kemények viszont nem orbán díszhadserege a miniszterelnöknek csak néha a biztonságát tartják fent. De a nemetközi versenyeket tényleg elég sokszor megynerik. Kemények és büszkének kell rá lenni de nem kell őket enyire dicsérni se mert tudok egy két dolgot mesélni...
2015. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Te meg 'le is szóltad' őket meg dicsérted is őket :D


Az a jó, hogy tök mindegy kinek mi a véleménye. Halál mindegy, több mint 7 milliárd ember él, több mint 7 milliárd különböző nézőpont létezhet. SZARNI rája, amúgy sem a nézete határozza meg az embert, a nézőpontunk múlandó. Még életünk során is változhat, halálunkkal meg aztán tényleg eltűnik.


De szerintem akkor is túlhájpolt a tek. Aztán lehet hogy szemtől szembe meg el tudnának verni az 'átlag' tekesek, ki tudja.

2015. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!