Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Parkourban mennyire számít a...

Parkourban mennyire számít a testalkat és a súly?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2015. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván számít.Egy 120 kilós ember nem fog úgy ugrálni mint egy 60 kilós.
2015. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AtoMgamer válasza:
Úgy értem hogy én 12 évesen kezdem most el (de csak nagyon az alapokat) 52 kiló vagyok (pajzsmirigy alulműködéssel) szerintetek mehet?
2015. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AtoMgamer válasza:
AtoMgamer= a másik fiókom Bocs
2015. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak abban szamit, hogy milyen gyorsan fogsz feljodni. En 16 eves vagyok 172cm 80 kg. 2 eve parkourozom. En lassabban fejlodom mint az 50 kgs ismeroseim de ugyan ugy el lehet erni a kituzott celt/eredmenyt. Jo igaz, a precizeim nagyon kicsik es a szaltoim se magasak, de minel tobb a tapasztalat annal jobban valtozik ez a helyzet. Az, hogy te 52 kg vagy, az szerintem csak elony, mert a labadnak kevesebb tomeget kell felemelnie = nagyobb ugrasok, magasabb szaltok.
2015. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2015. márc. 22. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!