Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha kezdö vagyok és csak...

OMGMADAFAKA kérdése:

Ha kezdö vagyok és csak néhányszor álltam gördeszkán; de nem akarom trükközésre használni csak közlekedésre akkor ajánlott venni egy cruser deszkát?

Figyelt kérdés

Csak városi közlekedésre akarom használni és néhol egy kicsit rosszabb utakon. Valamint ha ez számít waboardoztam egy évet.

ha érdemes váltanom tudnátok küldeni pár linket kicsitt jobb deszkákrol 20-30k ig max



2015. ápr. 6. 20:53
 1/6 Beniy ***** válasza:
Háát ha tényleg nagyvárosi közlekedésre szánod (mint pl. Budapest), akkor mindenképpen egy olyan deszkát érdemes venni, amivel egy-egy olliet azért el tudsz dobni itt-ott, mert marha macerás mindig felkapkodni a deszkádat, és újra elindulni. Másrészt az is érdekes, hogy mennyire rossz utakon használnád a városi környezet mellett, illetve azt a 30e forintos határt is ki kéne tolni minimum egy 5000 forinttal, ha cruisert szeretnél. :)
2015. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az utak csak ritkán rosszak bár akkor hosszabb szakaszon. én speciel Baján élek és ha kell rá tudok szánni a deszkára egy +5-öst
2015. ápr. 7. 09:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és még anyi hogy itt ott akad egy két térköves út
2015. ápr. 7. 09:54
 4/6 Beniy ***** válasza:
Hát akkor leginkább csak azt kéne eldönteni, hogy milyen gyakorisággal kéne neked padkákról le-fel gurulni/ugrálni. :) A térkővel alapvetően nincsen nagy baj, bár nem kényelmes. Viszont ha erről a sz*rul illesztett macskaköves típusról van szó, akkor azt egyik se szereti. Küldök neked példát privátban.
2015. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem itt a jol illesztett van
2015. ápr. 7. 14:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint a városban
2015. ápr. 7. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!