Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pankráció! Mennyire megjátszot...

Pankráció! Mennyire megjátszott? Többi lent!

Figyelt kérdés

Na szóval, nem rég kezdtem el nézni. Egyből feltűnt, hogy megjátszott, a beszélgetés. De meccsek hogyan vannak megjátszva? Mármint olvastam a wiki-t de az azt ítja a WWE-re, hogy a realitás szintje a mérséklettől, azaz fele megjátszott fele nem. De mégis hogy van megjátszva?

1. begyakorolják a meccset?

2. láttam hogy kommunikálnak a meccsa alatt. És akkor úgy van, hogy nem begyakorolják a meccset, hanem ott a meccs közben beszélik meg?

3. vagy évekig gyakorolják a fogást, és ott benyomják egymás ellen?

És kérlek titeket, normális válaszokat, és ne linkben küldjétek el. Sokat olvastam és azok angyon bekavartak. Előre is köszi! :)



2015. ápr. 7. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mit nem értesz az eljátszotton?


A kaszkadőrök esései milyenek? Megjátszottak?


Kemény, fájdalmas és rohadt nehéz meló lehet a pankráció, nem tudom az ütések mekkorák, de hogy az esések nagy terhelést okoznak nekik és nagy ügyesség kell hozzá, hogy ne sérüljenek meg (túl sűrűn) maradandóan, az biztos.


Aki meg valódi bunyót akar nézni, az boxot-birkózót néz. Bár sok pankrátor keményebb (szerintem) mint küzdősportolók, habár utóbbiaknak meg olyan erejük és technikájuk van, hogy kicsit képzetlenebb embert tényleg földre terítenek. Ki mire vágyik, azt néz vagy azt űzi :)

2015. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy olvastam oldalakat, hogy begyakorolják a meccset. És akk ez igaz? Vagy mi? XD bocsi, nem nagyon értek ehhez.. Azt tudom én is hogy fáj. De észre vehető hogy beszélnek egymással meccs alatt. És akkor nincsen olyanról szó hogy begyakorolják a meccseket? Vagy van olyan amit igen, és van amit nem? Ez változó?
2015. ápr. 7. 13:52
 3/17 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom begyakorolják.


Azt nem tudom megmondani, hogy minden mozdulatot előre begyakorolnak-e, mennyit improvizálnak.


Talán más majd leírja. Magyar pankrátor csapat van, őket meg lehet kérdezni hogyan csinálják. És biztos van olyan szaki aki WWE részleteit, kulisszáit is igen jól ismeri :)

2015. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A vezetőség kiírja hogy ki-ki ellen fog "bunyózni" a pankrátorok (kaszkadőrők) megbeszélik hogy milyen mozdulatokat fognak csinálni meccs közben ezután a Vezetőség kiadja hogy hány perces műsort kell leadni és így kalkulálnak a mozdulatokkal. Meccs közben a bíró jelzi a "küzdő feleknek" hogy ki fog bejönni valamint hogy mennyi idő van még hatra a meccsből. Na most a mozdulatokat begyakorolják hogy a legkevésbé fájjon de attól még egy pár mozdulat iszonyatos fájdalmakat tud kiváltani és néha vannak igazi sérülések is . Az ütések rúgások legtöbbje nem valódi azonban néha van egy pár igazi . Amikor ütnek az utolsó pillanatban vissza húzzák a kezüket valamint bekenik magukat sikositóval hogy az ellenfél keze lecsússzon.

Remélem tudtam segíteni és ajánlom figyelmedbe a Pankrátor című filmet.

2015. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha még lenne kérdésed írj a válaszom alá illetve privát üzenetet is írhatsz
2015. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Áhháá :) így már értem nagyon köszönöm! Mindenkinek megy a kis zöld kéz!!! :)))
2015. ápr. 7. 14:32
 7/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Pankrátor c. filmet...
2015. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Van más kérdésed?
2015. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A-a :) köszönöm :)
2015. ápr. 7. 15:07
 10/17 A kérdező kommentje:
De van még egy kérdés :) valaki ki linkeli a filmet? :)
2015. ápr. 7. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!