Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Honnan tudom hogy melyik a...

Honnan tudom hogy melyik a gördeszka eleje? Hogyan válasszak jó gördeszkát? Mit kell néznem?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat:)

2015. ápr. 7. 23:22
 1/3 anonim válasza:
Az első kérdésre inkább nem válaszolok.A másodikra pedig:fontos, hogy kényelmes legyen (tehát ha nagynak érzed akkor kisebb kell) illetve a függő masszívitása, a kerekek forgása és a lap anyaga a fontos
2015. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. ápr. 9. 15:39
 3/3 Beniy ***** válasza:
Egy gördeszka orra általában egy picit hosszabb szokott lenni a tailhez képest, illetve egy nagyon picit alacsonyabban is van hajlítva. Ezt szabad szemmel nem nagyon fogod észrevenni, viszont a lapon a grafika általában elég egyértelműen mutatja, hogy mi merre van. Neked megfelelő gördeszkát választani pedig azért egy picit bonyolultabb. :) A lábad mérete mindenképpen fontos, azonban ez van igazából kisebb befolyással a méretre, ami még ennél is fontosabb, az az, hogy mire szeretnéd később használni. Például csak síktalajon trükköznél vele, esetleg szinteznél, tehát lépcsőkön ugrálnál le, korlátokon csúsznál talán? Esetleg érdekel a minifélcsövezés, a poolozás? Deszkás videók nézegetését ajánlom ezügyben. ;) Ha belőtted úgy alapvetően a méretet, akkor azért azt is érdemes eldönteni, hogy mennyi pénzt szeretnél így elsőre rászánni. Kezdőknek általában komplett deszkát szoktak ajánlani, és én is ezt ajánlanám neked, viszont ha te szeretnél magadnak összerakni egyet, annak sincs akadálya, viszont az valószínűleg egy picit drágább lesz, illetve van vele egy minimális macera. :) Komplett deszkákat egyébként átlagosan 25.000 pénzért kapsz, viszont ennél nyilván vannak drágábbak is, amik lehet, hogy egy picit jobb cuccokból vannak összerakva, illetve nem sok helyen, de a Stégben például szerintem biztosan találsz 20.000-ért is használható deszkát. Ezeket viszont annyira azért nem ajánlanám, kivéve ha nagyon szűkös a pénztárcád. Ja és amúgy ha igazán jót akarsz magadnak, és nem budapesti vagy, akkor érdemes az első vásárlással/rendeléssel beruházni egy csapágyszettre is, mert sajnos a komplett deszkákban szeretnek meghalni a gyári csapágyak. :/
2015. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!