Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi esélyem van verekedésbe...

Mennyi esélyem van verekedésben 1 vs 3-ban ha a másik 3 nem tanult semmi küzdősportot?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

attól függ milyen rutinod van, milyen a vérmérsékleted, hogy tudsz reagálni adott helyzetben.

én pl szeretek verekedni.

iskolában is ezt csináltam, és az életben is.

néha vissza éltem a tudásommal.

de ha nem figyelsz, lehet hogy pont az fog elverni, akire legjobban nem számolsz.

2015. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Sok mindentől függ:


Amennyiben Kedves Kérdező, te egy 190 cm magas, 100 kg-os ember vagy, 15 éves birkózó és mellette 8 éves thai boxoló múlttal, akkor könnyedén összeverhetsz 3 15 éves Converse cipős BMX-es divatpáva ropigyereket.


Ha viszont egy 60 kilós nyikhaj narancssárga öves karatés vagy egy 1 éve wing tsunozó emberke vagy, akkor esélyed sem lesz leverni 3 nagydarab, kitetovált, kopasz kigyúrt acélbetétes bakancsot viselő futballhuligánt. (Sőt EGY futballhuligán is kicsontozna.)


Szóval érted ez sok mindentől függ.... függ tőled is és a téged megtámadó illetőktől is. De annyit elmondhatok, ha van is küzdősport tudásod, akkor 2 ÁTLAGOS FIZIKUMÚ küzdősport tudás nélküli emberkét azért leverhetsz. De a 3-4 az már necces, és ilyenkor hiába vagy MMA-s szupersztár vagy kung-fu grandmaster.

2015. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt a matematika kategóriában kérdezd.. de ha lehet adj meg több adatot...
2015. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyi mint azok a szerencsétlenek akik úgy kerülnek be a hírekbe hogy meg agyon verték (leszúrták) a világbajnokot.
2015. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazából előfordul, hogy 1 ember legyőz többet.


Kiállás, lelki állapot (1 terelő kutya irányíthat egy birka csordát) az erőseb szellem uralkodhat a gyengébb emberek pszichéje felett..


Rutin, technika, fegyverek. Egy jó késharcos szétvagdossa a gyengébb rutintalanokat is, hiszen gyorsabb, rátermettebb, rutinosan használ taktikát, megtévesztést, nem engedi, hogy 3 ember 3 oldalról szúrjon felé viszont aki a közelében van annak minimum az ujjait szétvágja, utána meg..


Sok változós dolog, és a felkészültségen túl bizony a pillanatnyi állapot, jelenlét is nagyon sokat számít.


Ahogyan nem csak a fizikai képességek, de az elszántság, a fellépés, kiállás.


És szerintem jó válaszokat írtak előttem, a 0%-os első válasz is jó megközelítés!

2015. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha háromból egy vezér és kettő csak segít neki, akkor ha szétütöd a vezért, a másik kettő vagy beszarik, vagy ha nem az baj mert lehet hogy ők össze tudnak dolgozni mert a vezér általában egoista, és nem tud összerőben dolgozni.
2015. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagy esélyét látom annak, hogy lefog kettő a harmadik meg félholtra ver. Ha eléred valamilyen trükkel, hogy sorban jöjjenek akkor megverheted őket, de ha nyílt tereped körbevesznek, akkor megszívtad. Egyébként ilyenkor nyúlj a szemébe, rúgd tökön nyugodtan a támadót. Nem kell leállni velük szabályosan bokszolni.
2015. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne nyomd ki a szemüket, mert te kapsz érte büntetést.
2015. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hárman rád mennek, akkor meg is ölhetnek. Te meg az életed véded. Kinyomni nem kell, elég ha csak megnyomod hirtelen vagy ijesztesz. Bár ezek nem jönnek be ha tapasztalt az illető. Egyébként meg pont le,arom, hogy velük mi lesz. Ha hárman megtámadnak és nincs lehetőség menekülésre, akkor foggal-körömmel védeni fogom az életem. Nemrégiben is halálra vertek egy gyereket, mert összeszólalkoztak valamiben az elkövetővel. Egy lefogta, a másik még halálra verte. Még haza tudott menni, de otthon meghalt. Szóval nem fogom megadni nekik ezt az örömet, tökön rúgom letépem a f¤szát is, ha kell. Ez már csak természetes. Ha hátulról rád mászik valaki az utcán és leakar fojtani, hogy kirabolhasson vagy csak kéjgyilkos g×ci, annak is belenyúlok a szemébe. Utána meg ájultra verem és széttaposom a golyóit.
2015. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha utcán támadnak le, akkor nyírd csak ki, főleg ha hátulról.
2015. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!