Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdekelne hogy a 7.75 ös...

Smokyee kérdése:

Érdekelne hogy a 7.75 ös deszka laphoz jó a 149es independent felfüggesztés?

Figyelt kérdés
169cm vagyok eddig 8as lapot használtam gondolkoztam hogy veszek egy 7.75 öst de nem tudom hogy jóe hozzá a régi függőm ami egy 149 es independent újat meg nem akarok venni mert ez nagyon jó szinte új és drága is volt. A válaszolat előre is köszönöm szépen :) ja és ha van olyan aki tud pár trükköt és régóta deszkázik az is írjon már lenne pár kérdésem :))

2015. ápr. 22. 22:46
 1/1 Beniy ***** válasza:
Hát szerintem felejtős. :/ A 149-es Indy alapvetően 8.5"-es laphoz való, szóval az már brutálisan kilógna, és a kerék is beleérne emiatt a lapba, meg egy csomó probléma van csak belőle többnyire. Kisebb lapot venni egyébként maximum akkor érdemes, ha nagyon sok pörgetős trükköt csinálsz, mint például double kickflip, double heelflip, varial double kickflip és hasonló elég beteg dolgok. persze ha a kickflip alapvetően így is elég nehézkesen megy, akkor lehet, hogy érdemes rajta elgondolkozni, én viszont igazából azt mondanám, hogy tanuld meg így jobban pörgetni a deszkát, mert nagyon jól tud jönni a plusz érkezési felület és jobban is néz ki, ha jobban kirúgod a flipeket. :) Szóval 8"-től szerintem már csak felfelé menj. Ha van valami más jellegű kérdésed, akkor nyugodtan írj.
2015. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!