Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megszeretnék tanulni gördeszká...

Szoffika kérdése:

Megszeretnék tanulni gördeszkázni. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam deszkát: 78 cm x 20 cm x 11 mm

50 x 36 mm (PU-Injektion-Rollen)



2015. ápr. 16. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
youtube, kötszer, gördeszka, ráállsz, mész
2015. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beniy ***** válasza:
Háát azt mondják, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát, de őszintén szólva én azt mondanám, hogy most kivételesen nézegesd csak meg nagyon erősen. :/ Gondolom Decathlonból/Hervisből/Tescoból szerváltak neked valami random deszkát. El lehet kezdeni vele próbálkozni, de szerintem ha gurulni és kanyarodni megtanulsz vele, akkor az már egy csodával határos dolog.
2015. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Először, ha most kezdesz akkor nagyon fontos, hogy legalább 1hónapot csak gurulj kanyarodj.Aztán mehetek a trükkök. Szerintem ha az amit kaptál elég lesz. Kérdésre elég az alap. Ami viszont pozitív, ha vas függője van. És sok sikert! (trükkök :YouTube, braille skateboarding csatorna.
2015. ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A 3. Vagyok utána néztem a deszkád nevének és elég jó.
2015. ápr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!