Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek fa vagy műanyag...

Szerintetek fa vagy műanyag penny board-ot vegyek?

Figyelt kérdés

Mielött jönnek azok a kérdések hogy egyáltalán miért meg minek meg stb. csak tisztáznám hogy van nekem sima gördeszkám is csak szeretnék egy ilyet is.

A fa vagy műanyag penny board a strapa bíróbb?



2015. máj. 14. 21:57
 1/3 anonim válasza:
27%
Uhh de hülye vagy a Penny nem csinál fát azt se tudod mi az a Penny PLASZTIK deszka az eredeti Az eredeti ausztrál Pennybe mindenhova bele van irva hogy Penny ezt decathlonba nem kapod meg csak a wakeshop ba ott érdeklődj
2015. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs, csak az egyik oldalaon az volt ki írva hogy penny board és azon a menüponton belül volt műanyag, és fa penny board. Azt tudom hogy az eredeti az műanyag.
2015. máj. 19. 07:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Sejtem melyik oldalon láttad( skateworld.hu), nos én kezdőként fát vettem és nagyon megvagyok elégedve vele, kb egy hét alatt megtanultam vele menni, most meg pár hónap után teljesen elsajátítottam a gyors cirkálást a városban és imádom hogy belefér a táskámba. Szóval praktikus, strapabíró, gyors, jól gurul. Nem próbáltam még eredeti penny-t biztos nagyon minőségi, de ez a choke fa deszka is ár arány értékben kimagasló!
2015. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!