Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kuzdosportolok, izgulas ellen...

Boxer88 kérdése:

Kuzdosportolok, izgulas ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
3-4 eve kuzdosportolok ,viszont meccs elott nagyon izgulok. ha megtudom hogy 3 honap mulva lessz meccsem mar akkor gorcsbe van a gyomrom. volt olyan hogy bunyo elott hanytam is. szeretem csinallni nagyon de mit tudok tenni ez ellen ? mert a teljesitmenyemet nagyon visszafogja,en vagyok a legnagyobb ellenfele magmnak. hogy gyozzem le ?

2015. máj. 30. 22:21
 1/2 anonim válasza:

Szia!Velem ez szereplés elött van ,és én meditálni,esetleg jógázni is lehet,de gondolom nyujtani szoktál meccs elött úgyhogy lehet hogy ez kocsit hülyèn hangzik majd...:

1.Csukd be a szemed!

2.Kezd el nyújtani lassan NAGYON lassan!

3.Közben kèpzeletben csak azt hogy hogyan fogsz nyerni,és hangosan lélegezz!


Lehet még azt is csinálni hogy megnézel egy csomő vicces képet/videt!

2015. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kis adrenalin löket! Eszed ágába ne jusson elfojtani! Segít hogy jobban koncentrálj, kevésbé fájnak a bekapott ütések, gyorsabb leszel, jobb reakció idő..


Ez full természetes dolog. Ha már nem izgulsz 1-1 meccs előtt ajánlom hogy hagyd abba a küzdősportokat , mert ez csak akkor történik meg ( nem izgulás ) , ha nem érdekel az eredmény , tehát már leszarod a dolgot! Na ilyenkor lesz szar a teljesítmény :D

2015. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!