Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Krossz motort szeretnek...

Cecee kérdése:

Krossz motort szeretnek venni. Talaltam 1 suzuki rm power 125-os motort. Ára 220000ft. Annyi baja van elvileg h 2sarvedo kellene ra. Evjarat:1996. szerintem oda adja 200ert. Szerintetek megeri?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyen régit nem szabad megvenni, és a motor nem ennyibe lenne, hanem dugócsere, olajcsere minimum, esetleg szerelő is, nem árt átnézetni, ez minimum 40-50 ezer

ha szerenscéd van


ha hajtókart is kell cserélni akkor mégtöbbe fog ez kerülni.

8 óránkét utána olajcsere, a fogyasztásról nem is beszélve, az ilyen régi motorok meg mind le vannak gyilkolva, és nem hiába ilyen olcsó ez a motor.


inkább vegyél egy endurot, kevésbé szervízigényes, pl. egy drz 400ast. ugyanannyira megy mint az rm

2015. jún. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszodat! Persze 1 krossz motorra egy ido utan ugyis kolteni kell..Megnezem milyen allapotban van,de am ha ugy nezzuk nem olcso mert csak 96os es 220 ert adna.A 2006-osokat adjak 300-400ert.Meg nekem 2t kell..Az enduro nem tetszik.Erted :D ez csak verseny krossz. Szerinted ha lenne valami baja es kiprobalnam kijonne a baja?
2015. jún. 6. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:

nem, ott egyből nem jönne ki, scak valamennyi idővel, de az elég veszélyes már mert ha megszorul akkor az teljes motorgenerállal jár


nekem is jobban tetszik a krossz de sokkal sokkal drágább


a sportmotoron olvashatsz a krossz motorok szervíg igényéről, és ott van összesítő táblázat hogy mennnyi is az az annyi

2015. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem eri meg megvenni? De am lehet hogy jo alapotba van
2015. jún. 6. 12:48
 5/5 anonim válasza:

Vegyél endurot... Nem értem minek akar valaki crosst venni, ha a pénz nem ültetvényen terem neki. Óriási fenntartási költségek vannak... Igaz, hogy erős, meg minden, de pörög is, meg kajál is rendesen. Rohadt sokat kell vele foglalkozni. Szervizelni kell, olajat cserélni, váltóolajat... Motorgenerálozás... Crossruha, stb....

Vegyél inkább egy endurot, az nem üzemórás.

2015. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!