Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék majd egy 1996-ös...

Szeretnék majd egy 1996-ös évjáratú Audit vásárolni magánszemélytől és hitelre lenne szükségem (70 0000Ft)?

Figyelt kérdés

Több banknál érdeklődtem de mindenhol azt a választ kaptam hogy nem tudnak segíteni nekem autóhitel ügybe mert 19 éves az autó

Milyen hitelt kéne fel vennem 70 0000Ft értékbe amiből meg tudom vásárolni az autót?

Nekem az se gond ha nem autó hitel, csak van e olyan hitel fajta amit csak úgy fel adnak 70 0000FT értékbe?



2015. máj. 19. 22:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

és gondolod 70 ezer forintod nincs, majd egy bontószökevényt majd fenn tudsz tartani?


járj inkább biciklivel

2015. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Mikor azt mondják hogy valakinek nincs pénzügyi kultúrája, na te vagy a tipikus példa.
2015. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha nem tűnt volna fel kérdezőnek és kommentírónak egyaránt, a kérdés kiírásában 700ezer forint szerepel...
2015. máj. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi benne a hülyeség? Így van és kész. Aztán csodálkoznak az ilyen marhák hogy bedőlnek a hitellel, mert egy 25 éves Suzukit nem tudnának megvenni önerőből, de nekik Audi kell hitelre. Inkább köszönd meg a banknak hogy megvédi a gyökér fejedet attól hogy már ilyen fiatalon földönfutót csinálj magadból.
2015. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Autó hitelt biztos nem fognak ilyen öreg kocsira adni (mondjuk 20 éves autót 700-ért venni is khm...)


Valamilyen általános célú hitellel próbálkozhatsz, személyi kölcsön vagy folyószámla hitel (bár ahhoz elég nagy fizetés kellene, hogy 700 ezres hitelkeretet kapj, akkor meg nem lenne gond zsebből sem kifizetni). Ezekkel az lesz csak a baj, hogy a THM brutuális egy autóhitelhez képest, szóval borzasztó drága hitelhez tudsz csak jutni.

2015. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy egy relatíve értéktelen a továbbiakban is amortizálódó használati tárgyat nem tudsz önerőből megvenni. Esetleg az nem fordult meg a fejedben, hogy neked egyszerűen nem telik autóra? Nem engedheted meg magadnak, és kész. Az ilyen emberek tankolnak 1500é a kúton és húzzák a koromcsíkot az úton az ezeréves életveszélyes szarjaikkal, mert a seggük kilóg a gatyából, de kifelé mutatni kell, hogy Audi-val jár. Gondolom úgy feszítesz majd benne, mintha most hoztad volna ki a legújabb S osztályt a szalonból... szép lehetsz. :D
2015. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Új autót sem vagyok hajlandó hitelre venni, de ha valakinek megfordul a fejében, hogy 19 éves autóra hitelt igényeljen, az miből fogja fizetni, amikor elszáll a váltó vagy olajat kell benne cserélni? Örülj neki, hogy nem adnak a bankok, ebben az esetben gyakorlatilag megvédenek saját magadtól.
2015. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Csak nevetek a sok hülyén!

hány olyan autó van jelenleg az úton ami 15-20 év feletti, RENGETEG

Az Audi a6 c4 a 19-20 évével még mindig jó megbízható autó, és még azok is lesznek egy jó pár évig

Persze aki csak annyit értenek hozzá hogy 1995-ös évjáratú, meg hogy nagy benne a motor, azok persze csak annyit tudnak mondani hogy Bontóba való autók, meg fenn tarthatatlan. EZ TÉVEDÉS


nagyon sok audi a6 c4 2.5TDI tulajdonossal beszéltem,és csak pozitiv dolgokat hallottam az autórol pl. fogyasztás 6-7-8 liter átlágba, a motor nagyon jó az audi eggyik legjobban sikerült motorja,

volt olyan akinek 12 éve ez az autó van és a rendszeres karbantartáson kivül nem nagyon kellet költeni rá


Drágák az alkatrészek? Tévedés

persze ha a legolcsóbban fenn tartható autokat nézzük (suzuki pl) akkor valamennyivel drágábbak az alkatrészek de nem vészes, eggyik illető mondta hogy neki egy váltó csere volt 40000FT, ami nem olyan magas összeg

Még egy pozitiv dolog: a kaszni galvanizált, vagyis szinte ezek az autók nem tudnak rozsdásodni,



A másik az újabb autókba minden elektronikus, mechanikus, inkább ezekbe drágák az alkatrészek


A negatív kommentelőknek üzenem hogy beszéljenek egy Audi a6 c4 2.5TDI tulajdonossal, és meg fog változni a negatív véleményük, én durván 10 tulajdonossal beszéltem, és mind a 10 szinte csak jó véleménnyel voltak az autóra!


Amiben igazatok van, az egy dolog, 19 éves autóra nem éri meg hitelt venni fel

Inkább gyűjteni fogok rá, és hidjétek el 600-700 körül elég jó állapotba lévőt leeht találni!

2015. máj. 30. 00:54
 9/19 anonim ***** válasza:
Nevess nyugodtan, de itt egyáltalán nem arról volt szó, hogy megbízható-e az Audi vagy sem, hanem arról, hogy nagyon hülyének kell ahhoz lenni, hogy egy ilyenre hitelt vegyen fel az ember. Egyébként egy 20 éves autónál felmerülhetnek váratlan kiadások, ezen nincs is értelme vitatkozni.
2015. máj. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésre válaszoltunk Kedves Kérdező, te pedig tök másról írsz. Az Audi jó kocsi, használtan is, bár szvsz a 2.5-ös motor egy fostalicska, de ez mindegy is. Itt arról volt szó, hogy ha ilyen értékű használati tárgyra - aminek rengeteg más egyéb költsége is van (átírás, szerviz, üzemeltetés) - hitelt kell felvenned akkor nem engedheted meg magadnak az autót.
2015. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!