Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hung Gar (Kung-Fu) vagy Savate?

Hung Gar (Kung-Fu) vagy Savate?

Figyelt kérdés
Ezen harcművészetek közül szeretnék a jövőben az egyikre járni, de még nem tudom melyik legyen. Illetve hogy melyikkel lehet nagyobb magasságokat elérni és melyik az amivel több embert is fel lehet tartóztatni?
2015. jún. 17. 10:57
 1/6 aikiboxer ***** válasza:
Mér akarsz te olyan harcművészetet választani, amikből alig van pár edzés Magyarországon? Elköltözöl máshová pár év múlva és kezdhetsz másba.. Egyáltalán mi van a környékeden?
2015. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én jelenleg vidéken élek, itt birkózás van meg valami karatét akarnak indítani. :DD


Én Pestre akarok feljárni Savate edzésre, mert nagyon jó állítólag, profik és bajnokok vezetik az edzést. Muay Thai ügyében meg van egy nem tudom milyen hely Pesten ahol szintén jó edzők oktatnak.


A Hung Gar is érdekelt, de azt hiszem az nem olyan hatásos.


A Savate nekem való mert lábbal pont olyan jók mint kézzel. A Muay Thai meg könyökkel és térddel is jó. Arra gondoltam ezekre járok, vagy egyszerre vagy először egyikre amíg jó leszek benne aztán áttérek a másikra.

2015. jún. 17. 20:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval melyik?
2015. júl. 14. 11:23
 4/6 aikiboxer ***** válasza:
Oda járj, ami helyben van és van heti 3 edzés. Ha messzire kell utaznod a lakhelyedtől, akkor abba fogod hagyni. Ha mindenképpen utazni akarsz, akkor az, amelyik még így is a legközelebb van.
2015. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából a Savate gyakorlóterem az utcánk melletti utcában van. :)
2015. júl. 14. 18:26
 6/6 aikiboxer ***** válasza:
Hát akkor igencsak egyszerű a válasz: járj le a savate edzésre a szomszéd sarkon. Jobbat keresve sem találsz.
2015. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!