Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szegeden van Kick vagy Thai...

Makosgubacs kérdése:

Szegeden van Kick vagy Thai box edzés?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, ami árban is jó és mondjuk nem Újszegeden van, hanem a Tarjánnál, belvárosban.


Én csak az újszegedi sportcsarnokosat ismerem, de az drága és messze is van viszonylag.


Valaki ismer más helyet? Valami kisebbet? Mert totál kezdő volnék és csak hobbi szinten érdekelne. Főleg Thai Box.


2015. jún. 23. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

van mindkettő

igen van thai box, a face oldalukon találod az elérhetőséget

mégis mennyibe kerül amit te soknak találtál?


illetve van még box, ami tudomásom szerint eléggé jó áron volt, erről esetleg neked van infód?

2015. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mégvalami, a thai box ott van azon a környéken, nem messze.
2015. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sima box is végül is érdekel, csak a thai box, főleg muay thai mindig is tetszett, ezért emeltem ki.


Nem emlékszem pontosan, de az egyik oldalon valami 5000 Ft-ot olvastam. Megmondom őszintén nagyon régen voltam én ilyen edzéseken, szóval lehet, hogy nem minősül drágának, de én azért annak tartottam.


A thai box, ami a közelben lenne. Van hozzá linked? Neve, címe? A sima boxról is jöhet infó, ha van.

2015. jún. 23. 20:17
 4/17 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy elvileg ugyanaz a thai és a muay thai. Csak én hittem azt, hogy van különbség. Mindegy a lényeg ugyanaz, a könyök és térd technikák miatt tetszik jobban :)
2015. jún. 23. 20:20
 5/17 anonim ***** válasza:
A thai-box az sok helyen kuriózum, van ahol 6 rugónál kezdődik, ami már elég drága. Az 5 rongy még tűrhetőnek tűnik. A box viszont biztos, hogy olcsóbb, főleg ha nem ilyen "maszek" klub, hanem rendes egyesület.
2015. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
infó, link, légyszi? Azokhoz amiket fentebb is kértem.
2015. jún. 23. 22:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy szegedi, csak próbáltam tanácsot adni az árral kapcsolatban.
2015. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Oh, bocsi azt hittem az első válaszoló is te voltál. Aki azt írta, hogy a box olcsóbb és a thai a tarján környékén van.
2015. jún. 24. 10:37
 9/17 anonim ***** válasza:

szandzsu néven keress rá a thai boxra.

szerintem 5től olcsóbb


a box pedig biztos hogy olcsóbb

2015. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
egyébként ha azt nézed, hogy bármelyik táncra, havi 4 alkalomra kerül minimum 5 ezer ftba, akkor ehhez képest nem sok
2015. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!