Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szegeden van Kick vagy Thai...

Makosgubacs kérdése:

Szegeden van Kick vagy Thai box edzés?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, ami árban is jó és mondjuk nem Újszegeden van, hanem a Tarjánnál, belvárosban.


Én csak az újszegedi sportcsarnokosat ismerem, de az drága és messze is van viszonylag.


Valaki ismer más helyet? Valami kisebbet? Mert totál kezdő volnék és csak hobbi szinten érdekelne. Főleg Thai Box.


2015. jún. 23. 19:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igen, kiskoromban táncoltam egy picit, szóval tudom.


Amúgy köszi az infót, végül megtaláltam én is őket. Még nem reagáltak az érdeklődésemre Face-en, de majd meglátjuk.

2015. jún. 25. 12:03
 12/17 anonim ***** válasza:

a face megkeresésre nekem is nagyon soká reagáltak annó,bár én nem jutottam le hozzájuk

azért reagáltak soká, mert ritkán nézik.

ha van tel. szám hívd fel, vagy menj le az edzésre


ha lesz véleményed hogy milyen, kérlek oszd meg itt vagy inkább privátba, én is szeretném tudni, hogy milyen, mert nem jutottam le :)

2015. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Oksa, most írtak vissza, de persze nem válaszoltak, csak írták, hogy gyere le. Szóval, vicces, hogy a kérdésemre se tudtak válaszolni. Majd a nyaralás után (Július eleje) szerintem lenézek és írok.
2015. jún. 26. 10:31
 14/17 anonim ***** válasza:

jó jó, várom

nekem is azt írták hogy csak lent fogom megtudni, hogy milyen.

2015. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem egy bármilyen küzdősport edzés 1000 ft/ edzésig nem drága.
2015. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A 14. válaszoló: Akartam privát üzit írni, de nem tudtam, mert azt írta vagy törölted a fiókod vagy le lettél tíltva, szóval kicsit megkésve, de ide írom a tapasztalataimat.


Eddig megnéztem egy edzést és amóta elkezdtem járni voltam 2 edzésen (nyáron heti 2 van, tanév közben 3). Munka miatt nem tudtam menni rögtön. De azt hiszem belezúgtam ebbe a sportba :D

Nagyon jófej az edző is és a többiek is rendesek. Így nyáron össze vannak vonva a csoportok (kezdő, versenyző, senior stb) szóval én vagyok az egyedüli kezdő meg talán egy másik hölgy. Sokat vagyunk párban, szóval a technikákat egymáson gyakoroljuk, de nem arról szól, hogy szétvered a másikat bármilyen technika nélkül. Szóval, ha fiú vagy persze ütnek erősebbet, de lányokra nem. Emellett vannak pajzsok, azokon gyakorolnak rúgásokat, ütéseket, klincselést. Szóval én nagyon elégedett vagyok eddig. Persze, más lesz tanévkezdéskor mert akkor újra szét lesznek bontva a csoportok, szóval gondolom akkor alaposabban átvesszük a dolgokat, mármint mikor totál kezdő csoport lesz, mert most azért az edzőnek mindenkire kell, hogy figyeljen. De pl ha párban vannak a többiek van hogy végig gyakorol velem és mondja mit, hogy csináljak. Én imádom és biztos, hogy tovább fogok járni.


Remélem informatív volt a kis beszámolóm. :)

2015. júl. 31. 15:29
 17/17 anonim válasza:

Szia!

Melyikre kezdtél el járni végül, a sima boxra vagy a thai-ra?

Mennyibe került és helyileg hol van?

Ha abbahagytad, miért?

Nem tudom, mit kezdjek el és hol. Szempont a hasznosság és az ár.

Köszi! :)

2017. dec. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!