Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet legálisan parkourozni?...

Lehet legálisan parkourozni? Kaptam kettő év felfüggesztettet egy ügy miatt.

Figyelt kérdés
tehát naygon szeretek parkourozni és most nem rég kaptam kettő év felfügesztett ami azt jelenti hogy ha kettő éven belül eldobok egy szemetet az utcán akkor már lesz priuszom stb stb.(16/F) és nem birom ki hogy ne parkourozhassak és szeretnék felmászni valahová vagy gyorsan átfutni valahonnan valahová ami illegális lenne. szóval arra gondolok hogy szerintetek hogy ha az éület tulajdonosával tudnék beszélni és megengengedé akkor legális lenne? vagy ha valami engedélyt beszereznék vagy valami?
2015. júl. 1. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Keress valami kevésbé forgalmas helyet.

2. Fogj össze pár sráccal, alapítsatok egyesületet és különböző rendezvények keretein belül kérj engedélyt.


Más ötletem nincs.

2015. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mégis mit tudtál már ennyi idősen csinálni? :)


Menj ki az erdőbe. Ott vannak fák, lehet akadályok, kövek, kidőlt fatörzsek között futni, átugrani őket.

2015. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Margit szigeti romoknál rengeteg fal fan amit meg lehet mászni és oda parkourosokon meg egy két emberkén kívül más nem igen jár oda.
2015. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2015. júl. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!