Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok segíteni? Nagyon...

Tudnátok segíteni? Nagyon szeretnék megtanulni parkourozni, de már az alapoknál elakadtam. Egyszerűen nem megy a sima roll sem. Több lent.

Figyelt kérdés
Úgy érzem az ambícióm és a bátorságom meg lenne hozzá, de ha már ennél az alapnál elakadtam, az szerintem gáz. Légyszíves ne oltsatok be nagyon :D Tippeket szeretnék kérni szerintetek hogyan kellene vagy lenne-e valami más tompítás fajta ami könnyebb, persze ennél nincs sokkal könnyebb, de állandóan beverem a vállam és eléggé fáj..

2015. jan. 24. 17:55
 1/2 Kiszely Máté válasza:
100%
Én azt használom folyton anno nekem is fályt de 2-3 intenzív gurgulázás aztán nem annyira lessz rossz. Ha plusz kérdésed van akk azt privibe. Üdv. Máté
2015. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. jan. 25. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!