Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy kis segítség gördeszkázni...

Egy kis segítség gördeszkázni vágyónak?!

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, hogy segítsetek pár kérdésemet megválaszolni! Előre is köszi! ;) 12/L


Tehát a kérdések:

-Érdemes gördeszkázni, úgy ha nem (annyira) trükközni szeretnék?

-Nem baj ha egy lány deszkázik? (Mondom nem lennék egy gengszter, se profi)

-Tízezer alatt jó gördeszka? (Én fizetem, ez elég fontos)

-A Hudora Retro jó?

-És a Spartan plasztik board?



2015. aug. 3. 09:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és hogy kezdjek hozzá? :D
2015. aug. 3. 09:37
 2/6 Beniy ***** válasza:

Hali!

-Érdemes. Csak gurulgatni is tök poén szerintem, később meg úgyis változik az ízlésed és vannak kifejezetten erre való gördeszkák. Illetve azért érdemes olyat venni, amivel meg tudsz tanulni legalább olliezni.

-Nem. Miért lenne baj?

-Tízezer alatt csak a hulladék van, nem gurul, nem fordul, nem működik. A sima modern formájú komplett deszkák 24-25ezer körül vannak, azok viszont már normálisan használhatóak. Ha ennél olcsóbb kell, akkor nézegess használtakat, a cruiserek viszont még drágábbak sajnos többnyire. :/

-Nem.

-Nem.

2015. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszia a gyors és, hasznos választ!

Hát akkor még valószínűleg gyűjtögetni fogok!

2015. aug. 3. 15:11
 4/6 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a Powerslide Playlife-al? Az jó?
2015. aug. 3. 15:32
 5/6 Beniy ***** válasza:
50%

Nem... Az ilyen márkák gyakorlatilag csak a hulladékot ontják magukból jó drágán.

Ajánlott márkák: Blind, Cliché, Enjoi, Almost, Globe, Zero, Element, Creature, Flip, Santa Cruz (hirtelen, ezek jutottak eszembe, lehet, hogy kihagytam még pár jót.)

2015. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2015. aug. 4. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!