Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Oxelo Yamba első deszkának?...

Oxelo Yamba első deszkának? Több lent.

Figyelt kérdés
Először is, sosem deszkáztam még. Városban gurulgatásra kellene, nem is közlekedés szempontjából, hanem inkább az érzés miatt. Ami a gyorsaságot illeti, valami átlagos sebesség lenne jó, és a stabilitás sem utolsó szempont. A kinézete is nagyon tetszik... Árkategóriában ennél feljebb nem tudok menni. Mit gondoltok, jó lenne nekem? :) 16/L

2015. aug. 7. 17:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Már majdnem biztos vagyok benne, hogy ezt választom, de azért még jó lenne ha segítenétek. :)
2015. aug. 8. 17:41
 2/3 A kérdező kommentje:
Már lényegtelen, nem engedik hogy deszkázzak. De azért leirhatjatok a véleményeteket, hatha jól jön valakinek. :)
2015. aug. 9. 19:13
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nem lehet vele nagy gond, hasonlóképpen gondolkodom én is.

A szüleidet nyaggasd egy picit. Én is nem rég kezdtem deszkázni, szintén csak gurulni akarok, nem trükközni. Ha az ember eszénél van, nem lehet komoly baja. (ne divatmajmolásból fülessel akarj deszkázni főúton, illetve először forgalommentes helyen gyakorolj sokat, hogy a deszkádat komfortosnak érezd, tanulj meg haladni, kanyarodni, fékezni, stb.)

2015. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!