Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Össze szeretnék rakni egy...

Össze szeretnék rakni egy deszkát, hol/hogy tegyem?

Figyelt kérdés

Tudnátok linkelni egy oldalt ami jó lenne erre? Vagy esetleg tanácsokat is adhatnátok, hogy mely alkatrészek lennének a legalkalmasabbak arra a fajta deszkázásra amikor az a cél hogy eljussak A-ból B-be. Mind ezt halkan

nem akarok nagyon zörögni.:D



2015. aug. 15. 21:48
 1/2 Beniy ***** válasza:
Hali! :) Ha Budapesten, vagy a közelében élsz, akkor szerintem látogass el a Stég, The Lab, Pepperskate, CriminalSkate, vagy a Store13 nevű skateshopok valamelyikébe, az itt dolgozó srácok biztos tudnak neked segíteni. ;) De őszinte leszek veled: egy külön alkatrészekből összerakott deszka azért elég drága, szóval egy olyan 50 rugóval és afelett számolj szerintem. (Viszont ennek ellenére valószínűleg egy brutál jó kis deszkád lesz.)
2015. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Gondolom te jártas vagy a gördeszkákba, tudnál mondani pár olyan komplett deszkát ami nem rossz kezdésnek? CriminalSkate oldalán láttam pár egész jót, azokról tudsz esetleg mondani valamit? :) (persze ha nem túl nagy kérés)
2015. aug. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!